UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

50 plus praca

2014-05-29
Aktualizowany 2014-05-30 13:00
50 plus praca

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych zaprasza osoby po 50. roku życia niepełnosprawne i sprawne z powiatu elbląskiego ziemskiego i grodzkiego oraz powiatu braniewskiego do udziału w projekcie "50 plus praca". Zgłoszenia uczestnictwa w projekcie będę przyjmowane do 6 czerwca w siedzibie ERKON-u przy ul. Związku Jaszczurczego 15 w Elblągu.

ERKON oferuje wsparcie modelem zatrudnienia wspomaganego nagrodzonym przez Komisję Europejską:
       - indywidualne i grupowe wsparcie psychologiczne,
       - indywidualne i grupowe wsparcie doradcy zawodowego,
       - indywidualną diagnozę praktycznych umiejętności zawodowych,
       - szkolenia zawodowe,
       - trening pracy, coaching,
       - pomoc trenera w znalezieniu pracy.
      
       Zgłoszenia uczestnictwa w projekcie będę przyjmowane do 6 czerwca w siedzibie ERKON-u przy ul. Związku Jaszczurczego 15 w Elblągu, a także telefonicznie pod numerem 55 232 69 35.
      
       Karta zgłoszeniowa jest dostępna na stronie ERKON-u: www.erkon.elblag.com.pl w zakładce "50 plus praca". Dokumenty można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty - wymagany podpis na karcie zgłoszeniowej.
      
      
Projekt "50 plus praca" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Funduszu Społecznego.
      
       ----------- Ogłoszenie płatne -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl