UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Aby wakacje były bezpieczne

 
Elbląg, Policjanci z Gronowa Elbląskiego odwiedzili już szkoły i przedszkola w swoim rejonie
Policjanci z Gronowa Elbląskiego odwiedzili już szkoły i przedszkola w swoim rejonie (fot. KMP Elbląg)

W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje” elbląscy policjanci prowadzą pogadanki i prelekcje dla dzieci i młodzieży szkolnej na temat zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać w czasie wypoczynku.

W trakcie prowadzonych zajęć funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na sposoby unikania zagrożeń i radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Omawiają zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu (w tym nad wodą, na wsi), bezpieczeństwa w podróży, zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. W akcje zaangażowane są niemal wszystkie służby począwszy od prewencji kryminalnej, dzielnicowych, kończąc na drogówce. Takie spotkania odbywają się nie tylko w mieście. Policjanci z Gronowa Elbląskiego odbyli już spotkania z dziećmi z Gronowa, Zwierzna, Jegłownika, Żurawca. Odwiedzają dzieci w szkołach i przedszkolach. Taka edukacja jest niezwykle przydatna również dla nauczycieli, opiekunów kolonijnych oraz samych rodziców.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama