UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Agrafka pomaga muzykom

Fundacja Elbląg we współpracy z Fundacją J&S Pro Bono Poloniae rozpoczyna kolejną edycję Programu Stypendialnego „Otwarta Filharmonia Agrafki Muzycznej”, skierowanego do wybitnie uzdolnionych, niezamożnych uczniów szkół muzycznych II stopnia. Wnioski można składać do 20 kwietnia.

Otwarta Filharmonia Agrafki Muzycznej oferuje wsparcie: finansowe (stypendia - 200 zł miesięcznie), edukacyjne (warsztaty), promocyjne (koncerty, audycje, publikacje, sesje nagraniowe, płyty CD).
     - Mogą z niego skorzystać uczniowie trzech szkół muzycznych objętych zasięgiem Fundacji Elbląg - mówi Katarzyna Ciszewska z Fundacji Elbląg. - Są to: Zespół Szkół Muzycznych I i II st. w Elblągu, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku i Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu. Fundacja Elbląg, we współpracy ze szkołami muzycznymi II stopnia, nominuje kandydatów do Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej. Wskazani kandydaci, po wypełnieniu wniosku i zgłoszeniu go do Fundacji Elbląg do 20 kwietnia, zapraszani są przez Fundacji J&S Pro Bono Poloniae do udziału w przesłuchaniach, które odbędą się w dniach 2-3 czerwca w Domu Studenckim Dziekanka w Warszawie.
     Podstawą wyboru stypendystów, którego dokonuje Komisja Stypendialna (złożona z członków Rady Programowej Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej i przedstawicieli organizatora), są wyniki z przesłuchań oraz jakość wniosków (m.in. udokumentowane osiągnięcia, brana jest pod uwagę również sytuacja socjalna).
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • I znow o stypendium zgłosza sie rodzice ktorzy maja wysokie dochody fałszujac zaświadczenie o dochodach.JAK? pokazuje sie zeznanie dochodowe z małymi dochodami lub bez a potem w skarbowce robi sie korekte.
  • A ja uważam, że jest to dobry pomysł. Nie jest to przecież typowe stypendium socjalne i nie wszyscy rzucą się od razu do falszowania zeznań podatkowych. Tu trzeba się wykazać talentem muzycznym i osiągnięciami w tej dziedzinie, a dzieci takich jest naprawde bardzo mało. Poza tym nauka w szkole muzycznej wymaga dużo poświęcenia zarówno od dzieci jak i od ich rodziców, a 200 zł miesięcznie to wcale nie taki majątek. Zresztą szkoła muzyczna jest bardzo niedoinwestowana, przynajmniej w Elblągu, ąż wstyd patrzeć - jest to przecież jedyna szkoła artystyczna w tym mieście.
  • Fałszuja nieliczni to sa tzw.oszuści.A są tacy rodzice i to wlaśnie w muzycznej.
  • To jest wsparcie a nie nagroda
  • Elbląska szkoła muzyczna jest niedofinansowana, bo jej przestarzała dyrekcja nie robi nic aby postarać się o środki na przykład z Unii Europejskiej. W tej szkole powinno się pisać projekty i szukać możliwości otrzymywania grantów. Tymczasem nie robi się nic!
Reklama