UWAGA!

Aktywne Zawodzie zaprasza na piknik

 Elbląg, Aktywne Zawodzie zaprasza na piknik

Koncert Gracjana Kalandyka, warsztaty garncarskie, animacje dla dzieci – to zaledwie kilka atrakcji, które czekają na elblążan podczas Pikniku Aktywnego Zawodzia. Stowarzyszenie ESWIP i Aktywne Zawodzie zapraszają na dziedziniec Domu pod Cisem już w najbliższą sobotę, 4 lipca. Start o godz. 15.

- Piknik rozpoczniemy muzycznym akcentem, a dokładniej koncertem Gracjana Kalandyka, który organizujemy w ramach podziękowania za przekazanie jednego procenta na nasze stowarzyszenie – mówi Arkadiusz Jachimowicz, prezes Stowarzyszenia ESWIP. – Gracjan jest ambasadorem tegorocznej akcji jednoprocentowej, z której całą kwotę przeznaczymy na niwelowanie społecznych skutków pandemii w naszym mieście.

Piknik to nie tylko muzycznie atrakcje, to przede wszystkim dobra zabawa dla całych rodzin.

- Przed nami warsztaty garncarskie oraz plecenia wianków, w których każdy będzie mógł wziąć udział – mówi Justyna Duks, kierownik Domu pod Cisem. – Dzieci nie będą miały czasu na nudę! O dobrą zabawę zadba Spółdzielnia Socjalna Idea, więc będą zabawy w kulkach, nie zabranie klocków, wielkich baniek oraz okazałych konstrukcji do zbudowania.

W trakcie imprezy będzie można skosztować przysmaków przygotowanych przez Koło Gospodyń Miejskich, potraw z grilla, napić się kawy w kawiarni Domu pod Cisem oraz zrobić zakupy w sklepie społecznym.

- Z uwagi na pandemię obowiązuje nas limit osób, które będą mogły uczestniczyć w pikniku. Apelujemy o zachowanie społecznego dystansu oraz o zabranie ze sobą maseczek – dodaje Justyna Duks.

 

Stowarzyszenie ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A UM w Elblągu ma imprezy i mieszkańców konkretnie w D. Jak wam nie wstyd za ten fakt. Inne miasta już planują imprezy i odbędą się, mniejsze ale będą. A w Elblągu nic.
  • Można, można i super! Miasto Elbląg niestety nic nie potrafi zorganizować dla mieszkańców, tylko pensje potrafią brać.
Reklama