UWAGA!

„Aktywni +” – podnieś swoje kwalifikacje

2008-09-04
Aktualizowany 2008-09-19 13:51

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w projekcie „Aktywni +”. To propozycja bezpłatnych szkoleń dla osób pracujących podwyższające kwalifikacje zawodowe.

W ofercie znajdują się następujące szkolenia:
     1. Kurs języka angielskiego - poziom podstawowy (certyfikat europejski A1 lub A2)
     2. Kurs komputerowy - ECDL czyli Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy. Uczestnicy kursu po zdaniu egzaminu otrzymają uznawany przez pracodawców w Unii Europejskiej certyfikat potwierdzający umiejętność obsługi komputera.
     - Zapewniamy wysokiej klasy kadrę dydaktyczną, materiały dydaktyczne oraz warunki nauki dostosowane do potrzeb uczestników – mówi Krzysztof Grablewski z Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych.
     Z tej formy edukacji mogą skorzystać osoby pracujące, które chcą z własnej inicjatywy podwyższyć kwalifikacje zawodowe. ERKON w szczególności zaprasza osoby pracujące, których zarobki nie pozwalają na korzystanie z komercyjnej
     oferty edukacyjnej; osoby pracujące po 50 roku życia oraz pracujących niepełnosprawnych. Szkolenia odbywać się będą od października 2008 r. do czerwca 2009 r.
     - Kurs języka angielskiego będzie realizowany w systemie dziennym tj. spotkania 2 razy w tygodniu po 2 godziny, zaś kurs ECDL w systemie dziennym tj. spotkania 3 razy w tygodniu po 2 godziny oraz w systemie weekendowym - 14 spotkań po 6 godzin - przez 7 weekendów – zapowiada Krzysztof Grablewski.
     Deklaracje uczestnictwa w projekcie „Aktywni +” przyjmowane będą do 26 września w siedzibie Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych, ul. Związku Jaszczurczego 15, tel./fax. 055 232-69-35.
     Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jego realizację określa umowa podpisana z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama

To się czyta

To się komentuje