UWAGA!

Artystyczne lato w Galerii EL

 Elbląg, Podczas warsztatów można malować, rysować, a także poznać inne techniki plastyczne
Podczas warsztatów można malować, rysować, a także poznać inne techniki plastyczne (fot.rp)

Ci, którzy komputerową myszkę chętnie zamienią na kredki czy pędzel, a dobrą zabawę przekładają nad ślęczenie przed monitorem powinni odwiedzić Galerię El. Przez całe wakacje gościnne progi galerii otwarte są dla młodych elblążan, którzy chcieliby spróbować swych sił w sztukach plastycznych. Pod czujnym okiem instruktorów i opiekunów będą mieli szansę stworzyć niepowtarzalne prace w różnych technikach. Wstęp wolny. Zobacz fotoreportaż z wtorkowych (7 lipca) zajęć.

- Zapraszamy właściwie każdego - mówi Marta Karaś z Galerii El. – Zarówno małe dzieci jak i starszą młodzież. Zapewniamy opiekę podczas trwania zajęć więc rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy. Mogą również zostać z nami, na zajęciach, by włączyć się we wspólne tworzenie.
       Młodych plastyków, którzy czują potrzebę wyrażenia się w sztuce zapraszamy przez całe wakacje, od godziny 10.30 do 12 (w lipcu od poniedziałku do piątku z wyjątkiem śród, a w sierpniu już bez wyjątków, od poniedziałku do piątku).
       - Planujemy nie tylko przebywanie w galerii ale także wyjścia w plener – kontynuuje Marta Karaś. – Chcielibyśmy dłońmi młodych plastyków amatorów uwiecznić elbląską starówkę. Chcemy pokazać różne spojrzenia na ten sam obiekt w pracach wykonanych różnymi technikami.
       O tym, jakie zajęcia planowane są podczas artystycznych wakacji w galerii powiedziała nam Edyta Siwek, plastyczka, instruktorka wakacyjnych warsztatów: Przez cały okres zajęć będziemy poznawać i stosować kilka technik plastycznych. Na pewno będą zajęcia z rysunku, technika rysowania ołówkiem, węglem, kredkami, pastelami. Z zakresu malarstwa postaram się przybliżyć technikę lawowania i akwareli. Oprócz tego planujemy zajęcia z ceramiki artystycznej oraz podstawy fotografii i obróbki zdjęć.
       Na zakończenie warsztatów zaplanowana jest wystawa prac wakacyjnych artystów, na której będziemy mogli zobaczyć efekty twórczego poświęcenia młodych artystycznych dusz.
      
       Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.galeria-el.pl lub pod numerem telefonu: 055 232 53 86.
      
kos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama