UWAGA!

Bajkowy Bal Karnawałowy

Elbląg, Bajkowy Bal Karnawałowy

W czwartek (21 stycznia) w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 odbył się Bajkowy Bal Karnawałowy. W tym roku nowością był udział w balu seniorów w związku z ich świętem – Dniem Babci i Dziadka. Zobacz fotoreportaż.

W świat bajek wprowadziła wszystkich kolorowa i magiczna dekoracja. Specjalną niespodzianką było przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka” w wykonaniu pracowników pedagogicznych grup wychowawczych. Uczestnicy imprezy wzięli udział w wielu atrakcyjnych, bajkowych konkursach, m.in. „Bajkowej ścieżce różnorodności”, „Balonowych zgadywankach”, „Tańcu kotylionów” i innych.
       Według starego obyczaju wybrano następców Pary Królewskiej. Królową została Marta Mikołajczyk, Królem zaś Mirek Maksyśko. Na dworze królewskim nie może zabraknąć odważnych rycerzy i pięknych dam. Aby zdobyć te tytuły, niewiasty i śmiałkowie musieli przejść trudne próby (odwagi, elegancji, zręczności i wiedzy). Honoru pasowania na rycerzy dokonał Król, a diademy wręczyła Królowa.
       Zabawa upłynęła w miłej i przyjaznej atmosferze, wszyscy wspaniale się bawili. Królowa Marta i Król Mirek zapraszają na kolejny bal już za rok.
      
      
      
Irena Proniewska, OSW nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama