UWAGA!

Barwy wolontariatu

Sieć Centrów Wolontariatu ogłosiła konkurs pn. “Barwy wolontariatu” skierowany do wolotariuszy, osób korzystających z ich pomocy, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami lub wspierającymi ruch wolontarystyczny w Polsce.

Konkurs daje możliwość zaprezentowania ciekawych sylwetek wolotariuszy, wyjątkowych akcji wolontarystycznych, podzielenia się swoimi refleksjami na temat tej formy działalności.
     - Promocja działań wolontarystycznych służy utrwalaniu ich znaczenia we współczesnym świecie, ma się przyczynić do włączania większej liczby osób w proces tworzenia, a tym samym decydowania o otaczającej nas rzeczywistości – twierdzi Dariusz Pietrowski przewodniczący prezydium Sieci.
     - Korzystający z pomocy wolontariuszy często zastanawiają się w jakiej formie mogą swoim bezinteresownym pracownikom podziękować i podkreślić, jak ważna jest ich pomoc – mówi Anna Garbarska-Werner z Centrum Wolontariatu w Elblągu.
     Zgłoszenie ich do konkursu jest na pewno dobrą ku temu okazją. W ubiegłym roku kapituła nagrodziła 7 laureatów, a uroczysta gala była transmitowana na żywo w Programie 2 TVP. Nie wszyscy mogą zostać laureatami, ale sama nominacja jest wyróżnieniem i świadczy o uznaniu.
     Kandydatów należy zgłaszać do dnia 20 września br. listownie, osobiście lub pocztą elektroniczną na specjalnym formularzu do Centrum Wolontariatu w Elblągu ul. Związku Jaszczurczego 17 tel./fax 236 27 16, e-mail: elblag@wolontariat.org.pl. Tam też można uzyskać szczegółowe informacje na temat konkursu.
ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama