UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Baw się razem z nami!

2014-04-09
07:00
 

Dzieciństwo to okres, który definiuje całe nasze dorosłe życie. Dlatego musi być bezpieczne, wesołe i kolorowe. Warto więc, żeby naszymi dziećmi zajmowały się osoby doświadczone, ciepłe i kreatywne, a zajęcia, w których uczestniczą rozwijały, uczyły oraz bawiły. To wszystko czeka na Twoje dziecko w Przedszkolu Niepublicznym Wiki, które od września prowadzi nabór do nowej, bezpłatnej grupy.

Będzie nowa grupa
       Przedszkole to miejsce, w którym dzieci spędzają dużo czasu. To właśnie tutaj uczą się zachowań społecznych, poznają pierwszych przyjaciół i obserwują świat. Przedszkole Niepubliczne Wiki szeroko otwiera maluchom drzwi i od września zaprasza do bezpłatnej grupy dla cztero- i pięcio- latków, otwartej od godz. 8 do 13. Rodzice płacą tylko za dwa posiłki dziennie.
      
       Ekologia, piłki i nauka poprzez zabawę
       Wychowawcy Przedszkola Wiki wiedzą jak ważna jest ekologia i dbanie o przyrodę, dlatego też w każdej grupie odbywają się zajęcia, gdzie dzieciom pokazuje się jak segregować śmieci czy dbać o ziemię, dzieci poznają barwy rożnych pór roku albo uczą się kto mieszka na łące, a wszystko to  zgodnie z hasłem „Z przyrodą na Ty”.
       Pieciolatki nie siedzą na krzesełkach, a na piłkach - to innowacja, którą przedszkole praktykuje od lat. Poza tym w nauczaniu wykorzystuje się do metodę Paula Denisona, która przez ruch angażuje i gimnastykuje umysł, czym zajmują się odpowiednio przygotowani wychowawcy.
       Codzienne zajęcia rozwijają wszystkie obszary poznawania świata, dodatkowo nauczycielki w swoich zajęciach wykorzystują muzykę klasyczną.
       Przedszkole Wiki realizuje podstawę programową, nie zamyka się jednak na sugestie rodziców i chętnie z nimi współpracuje, jest otwarte na propozycje, jeśli są zgodne z koncepcją pracy placówki.

 


       Jest bezpiecznie i kolorowo

       Dzieci bawią się w dużych salach, gdzie są kolorowe meble i kreatywne zabawki oraz zielone kąciki.
       Przedszkole to nie tylko zajęcia i zabawki, ale i odpowiedni system bezpieczeństwa. W Wiki, kiedy maluchy schodzą do szatni i z niej wychodzą, zawsze towarzyszy im dorosły, dodatkowo inna osoba pełni dyżur również w holu, tam, gdzie dzieci są odbierane przez opiekunów. Natomiast w ciągu dnia przedszkole jest zamknięte.
      
      
       Ci, którzy chcą wiedzieć więcej mogą sprawdzać na bieżąco stronę internetową Przedszkola, która codziennie jest aktualizowana.
      
      

Przedszkole Niepubliczne Wiki
       ul. Częstochowska 5
      
       tel: 55 237 40 97
      
      
----------Reklama---------
      

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl