UWAGA!

Bezpłatne badania

Elbląg, Bezpłatne badania

W ramach obchodów XX-lecia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu i Światowego Dnia Serca zaplanowano akcje profilaktyczne podczas których, będą prowadzone bezpłatne badania oraz prelekcje lekarzy kardiologów (sala konferencyjna). Wszystko odbędzie się w dniach 26 i 27 września (piątek i w sobota) w godz. 9.00-14.00 w głównym holu szpitala.

26 września zapraszamy od godziny 9 00 na bezpłatne pomiary poziomu cukru, ciśnienia tętniczego, wagi ciała z obliczaniem BMI, o godzinie 1130 zapraszamy na prelekcję lekarza kardiologa Andrzeja Skowrońskiego - „Otyłość a choroby serca”. O godzinie 1300 na prelekcję lekarza kardiologa Jakuba Ostrowskiego pt. „Choroba wieńcowa”. Pomiędzy prelekcjami zapraszamy na pokaz i degustację zdrowej żywności.
     27 września zapraszamy od godziny 900 – 1400 na bezpłatne pomiary poziomu cukru, cholesterolu we krwi, wagi ciała, wzrostu z obliczaniem BMI oraz konsultacje lekarza a także degustację zdrowej żywności.
     Tego samego dnia odbędą się „Dni Otwarte Rehabilitacji”. Za symboliczną złotówkę będzie można skorzystać z oferowanych zabiegów np. masażu leczniczego, fizykoterapii, leczenia prądem, ciepłem, światłem oraz ultradźwiękami i polem magnetycznym. Na zabiegi nie obowiązuje wcześniejsza rejestracja.
     
     Program profilaktyczny chorób układu krążenia współfinansowany przez Urząd Marszałkowski.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama