UWAGA!

Biesiada Latino

Lions Club Truso zaprasza na Biesiadę Latino, która jest kontynuacją Kolacji Hiszpańskiej w stylu flamenco. Biesiada odbędzie się dziś w ogrodach przy Bulwarze Zygmunta Augusta 12.

Podczas Kolacji Hiszpańskiej zbierane były pieniądze na wyposażenie mieszkania dla dzieci z Pieniężna, które straciły rodziców i cały dobytek w pożarze. Cel Biesiady jest taki sam.
     - Byliśmy już w Pieniężnie z darami, był to cały samochód z przyczepą a w nich: telewizor, wersalka, dwa tapczany, meblościanka, odkurzacz, komplety talerzy, pościeli, kołdry, poduszki, dużo słodyczy i osobistych prezentów dla dzieci. Radość była wielka - tych, co otrzymali i tych, co dawali - mówi Krystyna Gwiazdowska, prezydent Lions Club Truso.
     W programie imprezy: pokazy tańca flamenco (Studio Styl Sopot), salsy (Salsa Libre Warszawa), samba i cha-cha (Jantar Elbląg); grill i biesiada ze specjałami kuchni „Pod Aniołami” oraz aukcja obrazów i płaskorzeźb prowadzona przez Vicemiss Polski 2005. Do tańca będzie przygrywał hiszpański zespół Los Locos z Poznania.
     Zaproszenia w cenie 70 zł do nabycia w Kwiaciarni Azalia przy ul. 12 Lutego. Tel. 055 236 72 77 i 0606 370 238.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama