UWAGA!

Byłeś królem Piegusem? Zgłoś się do harcerzy

Elbląg, Król Piegus kończy "trzydziestkę"
Król Piegus kończy "trzydziestkę"

„Piegus” już za miesiąc kończy 30 lat. Przez ten długi czas w rolę monarchy władającego dziecięcą krainą wcieliło się wielu młodych elblążan. Doliczając królewską świtę, zbierze całkiem spora gromada. Harcerze poszukują Piegusów sprzed lat.

- Z okazji urodzin „Piegusa” chcemy dotrzeć do władców dziecięcej krainy – mówi hm. Karolina Ciechorska-Kulesza ze Sztabu Jubileuszowego Festynu „W Krainie Króla Piegusa". - Jeśli byłeś królem Piegusem bądź członkiem jego dworu, przyjdź do nas, napisz bądź zadzwoń! Jeśli znasz króla Piegusa, również prosimy o kontakt! Nasz adres: CWT ul. Warszawska 55 Elbląg, piegus@elblag.zhp.pl, tel. (055) 619-55-00. Na wszystkich czekają nagrody upominki oraz zaproszenie na spotkanie jubileuszowe podczas tegorocznego festynu, który odbędzie się 31 maja w Parku Modrzewia.
     Harcerze zapraszają też wszystkich elblążan – dużych i małych - do udziału w konkursie na rodzinne pamiątki związane z „Piegusem” (zdjęcia, a także stare „piegusowe" banknoty, plakaty itp.). Pamiątki można przynosić do 15 maja do siedziby elbląskich harcerzy - Centrum Współpracy Transgranicznej przy ul. Warszawskiej 55 (pon. - pt. godz. 9.-16), a także do siedziby Redakcji Telewizji Elbląskiej przy ul. Płk. Dąbka 79 (pon. - pt. godz. 8-16) lub też przesyłać zeskanowane na adres mailowy: piegus@elblag.zhp.pl.
     Do zdjęć i innych pamiątek należy dołączyć imię i nazwisko oraz nr kontaktowy osoby biorącej udział w konkursie, opis zdjęcia/rekwizytu, rok wydarzenia, imię i nazwisko autora (w przypadku zdjęć) oraz zgodę na publikację. Oryginały materiałów będą oddane właścicielom w połowie czerwca lub - na życzenie - na miejscu, po zeskanowaniu przez organizatorów.
     Na najciekawsze i najlepsze zdjęcia oraz inne pamiątki czekają nagrody.
     Galerię elbląskich pamiątek będzie można obejrzeć na tegorocznym „Piegusie". Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w okolicznościowym piśmie.
     Tegoroczny festyn odbędzie się 31 maja w Parku Modrzewia. Start o godz. 12. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie: www.piegus.elblag.pl.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama