UWAGA!

Były pluszaki, teraz zbieramy ciepłe ubrania

  Elbląg, Były pluszaki, teraz zbieramy ciepłe ubrania
fot. Karunika Tuition Center

Myślisz o prezentach pod choinkę? Zajrzyj do szafy, zapewne je tam zajdziesz. Potrzebne są ciepłe ubrania dla dzieci z Nepalu.

Zimy w Nepalu są chłodne, a najbardziej cierpią wówczas ubogie dzieci. Ruch Maitri pomaga je dożywiać, ale jesienią i zimą cierpią z zimna i z powodu braku ciepłych rzeczy. Nie chodzą do szkoły, zostają w domach. Tego dowiadujemy się od Aleksandry Kurnickiej, która zajmuje się programem Adopcja Serca na przedmieściach Kathamandu.

  Elbląg, Były pluszaki, teraz zbieramy ciepłe ubrania
fot. Karunika Tuition Center

Dlatego chcemy prosić o nadsyłanie puchowych kamizelek, polarków i kurteczek w rozmiarach dziecięcych do 130 cm (dla przedszkolaków i dzieci ze szkoły podstawowej klas 1-5). Koordynatorką akcji jest Bożena Lemierska prowadząca mały sklepik w podelbląskim Lisowie (nr tel. 512 - 267 - 791).

Jeśli ktoś chciałby wysłać paczkę prosto do Nepalu, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Ruchu Maitri w Gdańsku 58 520 30 50.

Zebrana odzież zostanie przekazana do Karunika Tuition Center Nepal. Przy okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku nie zapominajmy o potrzebujących! Z góry dziękujemy za pomoc! Ubrania zbieramy do 6 stycznia.

Ruch Maitri
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama