UWAGA!

Camping z tytułem Mistera

Elbląg, Camping z tytułem Mistera
fot. nadesłana

Elbląski Camping nr 61 otrzymał po raz kolejny tytuł „Mister Camping”, przyznany przez Polską Federację Campingu i Caravaningu. Tym razem za rok 2019. 

Camping w Elblągu został po raz kolejny wyróżniony tytułem "Mister Camping" przyznanym przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Przyznanie wyróżnienia poprzedziła ocena stanu campingów, w której pod uwagę brane były m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, bezpieczeństwo pobytu, jakość usług i obsługi turystów. Co ważne tytuł przyznawany jest również dzięki opiniom zebranym od turystów krajowych i zagranicznych.

Camping nr 61 potwierdza w ten sposób wysoki poziom świadczonych usług, będąc ważnym punktem na turystycznej mapie Elbląga i regionu. Wyróżnienie i idąca w ślad za nią rekomendacja Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu powinna pomóc Campingowi 61 w zdobywaniu nowego grona sympatyków.

Łukasz Mierzejewski, Urząd Miasta w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ten camping jest Nur fur deutsche, więc dlaczego polska federacja przyznaje mu tytuły?
 • No tak, Camping nr 61 jest jedyną atrakcją miasta Elbląg o której wiedzą turyści.
 • Zasłużeni są super zasłużyli na takie wyróżnienie powinna być duża kwota w nagrodę gratulacje
 • Miasto powinno wspieraćokalny biznes a co robi bierze obce firmy. Szkoda nasi mieszkańcy maja potencjał. Szkoda że nikt tego nie widzi. Wszędzie zakłady pracy inwalidzki pilnują publicznego mienia. Ohhhhh
 • Brawo kaming super. Chociaż jedno miejsce znane.super
 • Lepiej oznaczyć bo na shellu się motaja turyści brak dobrych oznaczeń. Też od strony warszawskiej i nowodworskiej aż do tysiąclecia. Poza tym rąk na starym mieście informacji turystycznej z miłą uprzejmą obsługa. Oraz brak sklepu z pamiątkami wypożyczalni rowerów kierunków gdzie druzno opisów nie ma nic ewer heeee heee żenada.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  Kaska3(2019-12-13)
 • Super,a jakie plany z zagospodarowaniem drugiej strony rzeki,prz rurach ciepłowniczych?
 • Spaliście kiedyś w namiocie lub kamperze pod mostem, po którym jeździ pełno aut? Ja tak, bo dużo podróżuję w ten sposób i w różne miejsca trafiałem. Nie polecam. Nic nie mam do tego miejsca, ale jest popularne, ponieważ w zasięgu 100 km, nie ma campingu nawet średniej klasy. Jeśli ktoś jest na bieżąco, to wie jak mocno zmienia się ten biznes w Polsce. Także, ludzie (Niemcy)przyjeżdżają, bo nie mają gdzie :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  Drajwer(2019-12-15)
Reklama