UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński A zatem tak - broń jest na 100% przeróbką, w której wykorzystano części od niemieckiego MG-42 (rączka czy też chwyt - zdjęcie), zaś muszka pochodzi od Mausera (długiego, zapewne wz. K98k). Lufa jest ewidentnie skracana, być może na amunicję parabellum, ale nie widzielim więc to już będą musieli policyjni specjaliści określić. Ciekaw jestem bardzo ich opinii, zwłaszcza w kwestii tego czy broń jest wciąż zdatna do użytku, czy raczej jest to tzw. jednostrzałowiec, bo tu opinie wśród ekspertów mam podzielone:)Pozdrawiam uczciwego znalazcę i mam nadzieję, że Redakcja zaspokoi naszą ciekawość, jak już policyjni technicy zakończą oględziny:) Hashtagi: #historia, #edukacja, #guns, #roses;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    RobertKoliński(2021-04-02)
  • @RobertKoliński - Tak samo jak Ty jesteś przeróbka de***la na człowieka choć myślę że strasznie grzeszę nazywając komunistę człowiekiem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Niszczlewactwo(2021-04-02)
  • @Niszczlewactwo - Niestety ci ludzie rozumują na zasadzie "Wszystko w Państwie, nic poza Państwem, nic przeciw Państwu". Ale zaraz? Czyż to nie faszyzm? :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Do_pomorskiego(2021-04-02)
Reklama