UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • k98 posiadal kaliber 30.06 parabelum to kaliber 9mm a wiec do rozwiercenia prawie 1,5 milimetra, i zostaje nam okolo 0,4 mm grubosc lufy, raczej bym z tego nie strzelal, pozostaje jeszcze komora nabojowa itp, byl inny niemiecki pistolet ktorego lufa i korpus zamka z estrakcja luski pasuje
  • RobertKoliński Ja to wiem, że kaliber i amunicja są w tym przypadku różne, ale tu mówimy wyłącznie o wykorzystanej muszce. Skoro ktoś przerobił chwyt i być może również mechanizm spustowy z karabinu maszynowego, jakim jest MG-42,na broń krótką, to jest całkiem prawdopodobne, że również lufa, a co za tym idzie kaliber i amunicja, są również od czapy:)Na moje, i nie tylko, tam raczej nie ma magazynka pistoletowego, chyba że jest to kolejna, całkiem zmyślna konstrukcja, o której nie wiemy. Stąd nasza nieukrywana ciekawość:)Pozdrawiam:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    RobertKoliński(2021-04-02)
  • RobertKoliński A jeszcze, ciekawość, o jakim innym niemieckim pistolecie mowa? Bo ja podobnej konstrukcji nie znam:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    RobertKoliński(2021-04-02)
Reklama