UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sami kur. .. znawcy broni się odezwali. Wystarczy jedno max dwa pytania nt broni i wszyscy nagle nie wiedzą co powiedzieć ale w sieci wszyscy zjedli rozumy, 95% tutaj komentujących nawet nie wie co termin "kaliber"oznacza. Od razu mówię że nie jest to żadna średnica lufy mierzona w milimetrach czy w milach morskich. Już o strzale bezwzględnym czy strefie cienia nie pytam bo nawet nie ma sensu pytać jak ktoś stwierdza że zamek przerobiony z Mg-42.Weź człowieku kotlyński załóż hodowlę jedwabników albo pieczarek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    kaliber(2021-04-02)
  • RobertKoliński @kaliber - Pokaż mi jeden komentarz, w którym piszę o zamku z MG-42,troll-cymbale. Pisałem wyraźnie o chwycie i ew. mechanizmie spustowym z tej broni, wygląda tak;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    RobertKoliński(2021-04-02)
  • @RobertKoliński - Ja mam ci pokazywać co napisałeś baranie, udaj się do lekarza tego od oczu na NFZ.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    kaliber(2021-04-02)
  • @kaliber - Przecież ten komunista jest sam w sobie zaprzeczeniem wszystkiego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Niszczlewactwo(2021-04-02)
  • @kaliber - "Od razu mówię że nie jest to żadna średnica lufy mierzona w milimetrach czy w milach morskich"no to teraz troche wikipedii milimetr – sposób określania kalibru stosowany w większości krajów europejskich, np. 7,62 mm, 9 mm, 37 mm, 125 mm Kaliber broni – najmniejsza średnica przewodu lufy broni palnej. .. .hmmm cos poszlo nie tak haha
Reklama