UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlaczego nauczyciele nie rozumieją tych problemów. .. .Tylko oceny, oceny, sprawdziany. .. .Uczeń to wróg nr 1.. .Zdalne nauczanie to krzywda dla młodzieży, a nauczyciele zamiast im współczuć, podnosić na duchu, rozmawiać z nimi, potrafią ich jeszcze gnębić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Dość(2021-04-21)
  • @Dość - Mój syn nie daje rady na nauczaniu zdalnym. Miał problemy z nauką przed pandemia a teraz to jest już tragedia. Opuszcza lekcje nie loguje się groza mu ze zostanie ponownie w 7 klasie. Wcześniej nie było problemu z uczęszczaniem do szkoły teraz się skupić nie potrafi na tych lekcjach nigdy nie mial dobrych relacji z kolegami siedzi ciągle w domu. Pomoc ze szkoły żadna. Byłam w szkole na spotkaniu opisywałam co się dzieje z dzieckiem ze juz nie dajemy rady wcześniej tak nie było. Chcą go zostawić na następny rok jestem za frekwencję. Nie wiem co mam z tym zrobić oboje pracujemy nie ma nas w domu. Dzieci są same w domu jedno sobie daje rade drugie niestety już nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Rozczarowana(2021-04-22)
  • @Rozczarowana - A jak sobie da radę w życiu dorosłym? Kto za rączkę będzie prowadził go? W krajach zachodnich dzieci w młodszym wieku podejmują już decyzje o swoim rozwoju. Poziom u nas coraz niższy, nic nikomu nie chce się tylko wszystko wszystkim się należy.
  • @Rozczarowana - To jest twoja wina że nie potrafisz swojego dzieciaka przystosować do samodzielnego życia. Jak koń będzie miał 20 lat też będziesz za niego wszystko załatwiać. Jeszcze pójdź za niego do pracy jak dorośnie a emeryturę on dostanie Hashtagi: #Zz_zzzzzzz
Reklama