UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Koliński możesz sie Pan przyczynic do polepszenia bytu lokalnej spolecznosci i zrobic cos dla naszej małej lokalnej ojczyzny, przeprowadzajac akcje zbierania podpisow za przeprowadzeniem referendum w sprawie odwołania prezydenta miasta elblag i calej nieudolnej rady miejskiej ktora przyklepuje bardzo szkodliwe dla miasta i elblazan decyzje. Zrob Pan cos dla nas i dla siebie. Odwołajmy wrobla i cala nieudolna ekipe. Elblazanie maja dosc tego marazmu i beznadzieji jaka nam serwuja towarzysze z UM i ich poplecznicy ze spolek miejskich.
  • RobertKoliński @ursus - Już mi wielokrotnie proponowano zorganizowanie takiej akcji, ale na każdorazowo zadawane w odpowiedzi moje pytanie: - Ale kogo widzicie w zamian za obecną, nieudolną ekipę?, to niestety nie uzyskiwałem żadnej odpowiedzi. To może tym razem: - To kogo widzielibyście w zamian za dzisiejszych "ratuszowików", Towarzysze?:) Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #KolejNadzalewowa, #EgZdroj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    12
    RobertKoliński(2021-04-13)
  • @ursus - Tak jest po co dwóch dyrektorów w ZBK oni są Przeciez biedni a musza bulic na dyrektorkow którzy nic nie robią
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Patriota(2021-04-13)
Reklama