UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Znaczy się zamiast prowadzić "państwowe" pogotowie socjalne z pełną kontrolą UM woli ogłosić przetarg żeby ktoś w swojej naiwności prowadził prywatne pogotowie socjalne? Czy też może liczy na organizację pozarządową która przy pomocy wolontariuszy za pół ceny ogarnie temat? Dobrze zrozumiałem wspaniały tajemniczy plan Pana Michała Nissana? I pewnie jest już plan żeby tam zatrudnić pracowników zza wschodniej granicy za grosze? Prosze mnie poprawić jeśli źle zrozumiałem intencje pana zawsze vice prezydenta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    3
    złośliwy Janusz(2022-03-20)
  • @złośliwy Janusz - o nie, nie Panie Januszu, nie zawsze drugi. Przypominam, że te stanowisko pełnił również obecnie panujący ogarniający (bądź nie) lud tego miasta.
  • MariuszLewandowski-Fc @złośliwy Janusz - Kolego po pierwsze to pozbawić kogoś wolności może tylko policja - takich kompetencji nie ma nawet Straż Miejska więc niech Komendant Głowy da 30 milionów na nową siedzibę Policji i wybuduje tam 10 izolatek a potem zatrudni tam trzech Policjantów. Na to idą podatki - i twoje i moje. Głupotą byłoby wydawać 1.5 miliona żeby KW w Olsztynie dawał sobie i kolesiom premie za oszczędne wydatki kosztem Elbląga. Poprawić to trzeba by Pana chyba za pomocą wstrząsów elektrycznych bo wiedzę zero zdolności zrozumienia sprawy.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2022-03-20)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Wiedzę zero zdolności... Proszę cię "kolego" weź pisz po polsku to raz dwa sprawdź w słowniku znaczenie słowa ironia trzy czytaj ze zrozumieniem zanim na kogoś naskoczysz cztery jak chcesz mnie poprawić zapraszam w realu do tanga bohaterze zza klawiatury... A elektrowstrząsy sam sobie zrób jak nie umiesz wyluzować bo coś się koledze ciśnienie podniosło poza tym ja nic nie pisałem o pozbawianiu wolności kogokolwiek wskazałem tylko prawdopodobny tok myślenia UM i tyle i to na luzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    złośliwy Janusz(2022-03-22)
  • MariuszLewandowski-Fc @złośliwy Janusz - Januszku dziciaczku to ja się nie muszę chować a ciebie szukać nie mam zamiaru. Za błędy oczywiscie przepraszam ale nie chce mi się za wiele czasu tracić na poprawianie postów wybacz, Co zaś do meritum to osadzenie w izbie wytrzwień jest pozbawieniem wolności. Tok myślenia blisko 500 pracoeników UM ? Oszalałeś ? Ciśnenie mi się nie podnosi ot prostuje durnoty jakie czytam. Jak mnie zapraszasz do tanga to licz się z tym skorzytam co może trochę zaboleć. A - i nie ma znaczenia jakimi ścieżkami idą myśli rzeszy urzędników - znaczenia ma ty czy są to decyzje słuszne czy nie - dla mnie akurat tak a dlaczego - najlepiej wiem sam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2022-03-22)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Podaj czas i miejsce tango aktualne co do reszty to nic nie skumales dalej się napinasz a tym że zaboli to straszysz czy co? I dalej swoje przypinasz ideologię do szydery zamiast czytać między wierszami bierzesz wszystko na poważnie. I kto ci dał patent na określanie co jest durnotą a co nie? I co tak się czepiles tego pozbawienia wolności? Jakie to ma znaczenie w kontekście zlikwidowanego pogotowia socjalnego? Tak po polsku żeby zamknąć temat UM zamyka pogotowie socjalne a teraz chce otwierać pogotowie socjalne i to jest meritum sprawy: wyrzucanie pieniędzy podatników w błoto. Proste? Jasne? A i mamy demokrację mogę pisać co mi się podoba tak długo jak innych nie obrażam w taki sposób jaki mi pasuje czy z sarkazmem i ironią które widać są ci obce
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    złośliwy Janusz(2022-03-23)
Reklama