UWAGA!

Coraz bliżej ślubu, coraz bliżej ślubu

2010-01-04
Aktualizowany 2010-01-23 08:00
Elbląg, Coraz bliżej ślubu, coraz bliżej ślubu

Pokaz mody ślubnej, makijażu i fryzur, a także występy zespołów muzycznych oraz prezentacje zdjęć weselnych – to największe atrakcje IV Elbląskich Targów Ślubnych, które odbędą się w niedzielę 24 stycznia w godz. 11-18 w CSE Światowid.

Targi Ślubne kierowane są do osób planujących swoje wesele w okresie najbliższych dwóch lat. Na tegorocznej imprezie zaprezentuje się ok. czterdzieści firm z branży weselnej. Stoiska firm prezentujących swoje usługi ustawione będą na korytarzach oraz na hali sportowej, a występy artystyczne i pokazy mody ślubnej odbędą się w dużej sali kina Światowid. Targi mają za zadanie pomagać wszystkim przyszłym młodym parom w organizacji ślubu.
       - Jeszcze nie tak dawno w Elblągu nic się nie działo w temacie Ślub i Wesele. Moim celem było ożywić elbląski rynek, zaproponować łatwy dostęp do informacji osobom, które organizują wesele. Jako przedsiębiorca, zauważam jak wiele elbląskich firm poprawia jakość proponowanych przez siebie usług. Wspólnie dążymy do perfekcji. Aktualnie nasze miasto nie odstaje od Gdańska czy Olsztyna, zarówno jeżeli chodzi o proponowane usługi czy łatwy dostęp do informacji na temat organizacji ślubów - mówi organizator, Łukasz Gesek.
       Zdaniem odwiedzających, Targi Ślubne są skuteczne ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy - specjalne oferty i rabaty, ale również możliwość wygrania interesujących nagród w konkursach.
      
       Program imprezy:
       11.00 - Rozpoczęcie imprezy
       12.30 - Pokazy mody ślubnej (duża sala) cz.1
       13.30 - Rozstrzygnięcie konkursu Salonu Urody Kamea
       13.45 - Występ zespołu K&K
       15.30 - Pokazy mody ślubnej (duża sala) cz. 2
       18.00 - Zakończenie imprezy.
      
       Organizatorem imprezy jest Agencja Artystyczna Gesek oraz serwis weselny pieknechwile.pl. Impreza pod patronatem medialnym Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl. Wstęp wolny.
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama