UWAGA!

Czas na debatę o miejskim budżecie

 Elbląg, Czas na debatę o miejskim budżecie
Fot. Michał Skroboszewski

We wtorek, 7 grudnia o godzinie 10, w formie zdalnej, odbędzie się debata dotycząca budżetu miasta Elbląga na 2022 r.. Mieszkańcy chcący zabrać w niej głos, będą mogli to zrobić po uprzednim zgłoszeniu.

Każdy kto chciałby zabrać głos w debacie budżetowej, powinien zgłosić na adres mailowy Urzędu Miejskiego w Elblągu (dsm@umelblag.pl) chęć swojego udziału, podając imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz adres mailowy i numer telefon. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 grudnia, do godz. 14.

 

Agenda debaty:

 1. Otwarcie debaty
 2. Prezentacja projektu budżetu
 3. Dyskusja

Mieszkańcy będą dopuszczeni do głosu według kolejności zgłoszeń. Debata będzie otwarta dla wszystkich zainteresowanych, zaś link zostanie przesłany na podany w zgłoszeniu adres mailowy.

Wszelkie informacje dotyczące kwestii technicznych można uzyskać pod nr tel. (55) 239 30 62.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • To już nie przewodniczący RM pan radny Czyżyk ogłasza czas i termin posiedzenia rady, tylko rzecznik prezydenta? Idzie nowe? I dlaczego w formie zdalnej? Tyle imprez w tym tańce odbywały się i to bez maseczek.
 • A w ddd. .. .e to mam i to miasto.
 • Szkoda czasu na sluchanie nic niewartych majaczeń bo co mamy widać gołym okiem
 • Kasa jest na inwestycje zgłaszane przez "Słupy "Przykład oświata ? Co tu konsultować ? Łaskawcy. .dopuszcza do głosu : )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  ..;;;;(2021-12-01)
 • @Johny Bimbero - To miasto obumiera!
 • eeee Wróblewski nie ma kasy, wywalił na olimpie 200 tysięcy, na remont gwarancyjny mostu koło Tortugi 600 tysięcy, na pomnik dla Koseckiej 160 tysięcy, nieroby ze straży miejskiej to koszt prawie 4 milionów rocznie, a pytam za co kasę w Porcie bierze Zgliński i reszta tam nic nierobiących pracusiów z panią Wilk na czele
 • Liczę na głos radnego, który deklarował obniżenie lub odstąpienie od poboru diety! No chyba, że kolejny raz jego słowo okaże się jest warte tyle ile uwagi podczas obrad prawda? Ciekawe czy głosował za podniesieniem diety radnym i prezydentom? Redakcja może przypilnuje tego tematu? Ehhh kompromitacji końca nie widać i tylko Elbląga żal. .. ..
 • Mnie interesuje jaką wizję rozwoju EPT ma nowy mynedżer. ..
 • @Kat_Na_Idiotów - właśnie to radny Tomczyński kłamczuch obiecywał obniżki diet a teraz sam siedzi drugi rok w domu z darmowym laptopem i gwizda na wszystko
 • @Piiiiiiii - on ma akurat wizję, jak w poprzednich firmach, piąte koło u wozu, nielubiany i zero kompetencji, zwykły fizol który się wygryzł dzięki żonie i tyle w temacie, ciekawe czy ostatnio przyłożył paskiem starszemu synusiowi za to co nawywijał
Reklama