UWAGA!

Czas na „młode” inicjatywy!

Już za kilka dni rozlegnie się pierwszy dzwonek w szkołach. I znów te same ławki, nauczyciele, z góry narzucone plany zajęć lekcyjnych...Możesz urozmaicić swoje życie szkolne. Nie czekaj na innych! Możesz to zmienić już dziś!

Ruszył projekt Fundacji Elbląg „To jest nasza mała ojczyzna...", skierowany do młodzieży elbląskich szkół średnich i uczelni. Jednym z jego celów jest aktywizowanie młodzieżowych organizacji oraz grup nieformalnych.
     Teraz każda inicjatywa podjęta przez grupę młodych ma szansę wypromowania się nie tylko na ulicach naszego miasta, ale również w telewizji – w materiale zrealizowanym przy własnym udziale.
     Niebawem w elbląskich szkołach przedstawiciele Fundacji Elbląg prezentować będą działania, które projekt przewidział dla młodych uczestników. Wśród nich znajdą się:
     - konkurs na inicjatywy młodzieżowe,
     - utworzenie grupy zarządzającej Funduszem Młodzieżowym,
     - realizacja cyklu programu „Na sofę" z młodzieżowymi liderami,
     - konkurs na akcje fundraisingowe,
     - warsztaty tematyczne (teatr ruchu, kalos kagatos itp.).
     Pokazywany podczas szkolnych wizyt materiał filmowy, autorstwa inicjatywy telewizyjnej EMIT, przedstawi przykłady już zrealizowanych działań. Dotychczasowe inicjatywy podjęte przez młodych elbląskich działaczy mogą stać się inspiracją dla kolejnych innowatorskich pomysłów.
     Już dziś zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w projekcie. Więcej informacji można uzyskać w biurze Fundacji Elbląg, przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 lub pod numerem telefonu:055 236 98 88 .
     
     Projekt „To jest nasza mała ojczyzna..." realizowany jest ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ale bzdury. .. .. mam córki, ,, ,16lat i 18lat normalnie wychowane, ,, nie mają ochoty tu zostać w elb czy w pl, ,, ,, studja planują poza pl. .. nie dziwie im się, ,, ,, przecież to wielka pomyłka żyć w pl. .. , ,, już chyba za późno aby młodzież przekonać żeby tu została. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  GĄZOO(2008-08-26)
 • to jest nasza mała ojczyzna, ,, ,, dobre, ,, ,, dla kogo, ,, ,?????
 • To prawda -bzdety z nieśmiałego pomysłu. Propozycja dla młodzieży? A stara gwardia nauczycieli po SN tkwi. Młodzi energiczni z pomysłami, wykształceni na renomowanych uczelniach nie mają szans. Tym obecnym magistrusiom życzę powodzenia i 3% podwyżki poborów. Troszczę się tylko faktem jakie kiedyś będziecie mieli emerytury. Ale !Szkołę Zycia można kończyć i w trzecim wieku.
Reklama