UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niech ktoś mądry tu wreszcie zbanuje tego Kolińskiego. Z dosłownie każdego tematu zrobi polityczny flamewar (czego się na forach przecież unika), a teraz jeszcze grozi zamachem stanu/użyciem przemocy. Przecież to łamie wszelkie normy dyskusji i postępowania w internecie!
  • RobertKoliński Podpisz się najpierw, anonimowy trollu. Potem zadzwoń do swoich politycznych mocodawców i zażądaj, aby zaprzestali łamania praw człowieka w Polsce. A na koniec dokształć się, zanim zaczniesz ignorancko pyszczyć:)[Wieszanie zdrajców, obraz Jana Piotra Norblina; Obraz przedstawia autentyczne wydarzenie w Warszawie dnia 29 września 1794 podczas insurekcji kościuszkowskiej, kiedy to na szubienicy zawisły malarskie portrety przywódców konfederacji targowickiej zawiązanej w kwietniu 1792 w Petersburgu, przeciwko Konstytucji 3 maja i reformom Sejmu Czteroletniego usprawniającym Rzeczpospolitą. Ponieważ skazani przez Sąd Najwyższy Kryminalny na karę śmierci, konfiskatę majątków, wieczną infamię i utratę pełnionych urzędów uciekli wcześniej z miasta i nie można im było wymierzyć sprawiedliwości, postanowiono zastosować znaną od średniowiecza normę prawną zwaną in effigie (pol. w obrazie). Odnosiła się do prawa, które pozwalało wykonać wymierzony wyrok na wizerunku skazanego gdy on sam zbiegł lub zmarł przed egzekucją. Sąd polecił umieszczenie w prasie ogłoszenia o poszukiwaniu portretów targowiczan do powieszenia lub wypożyczenia i skopiowania. Nie wiadomo kto podjął się namalowania wizerunków przygotowywanych na szubienicę. W przypadku nieznalezienia odpowiedniej podobizny sąd zalecił powieszenie tablicy z nazwiskiem skazanego. ] #historia, #TakByło, #PreczZtargowicą, #PreczZeZdrajcamiBiskupami Hashtagi: #WyrokNaKobiety, #RewolucjaJestKobieta, #bunt
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    13
    RobertKoliński(2021-01-28)
  • @RobertKoliński - Hahaha, mistrzostwo świata. Członek partii, o której zagranicznym finansowaniu powiedziano już chyba wszystko i który jedyne co robi to judzi i szczuje na ludzi w internecie mówi, że to ja jestem "trollem"i mam jakichś "politycznych mocodawców". No trzymajcie mnie. To już nawet nie jest szuryzm - to czysta schizofrenia! I nie podpiszę się dlatego, że ty tego chcesz - nie mam takiego obowiązku, wymyślenie sobie nicka nic nie zmieni, a podawania nazwiska obowiązku nie mam - zresztą w sytuacji, kiedy na forum grasują lewackie trolle z mentalnością kapusia, byłoby to totalną głupotą. To wasze "hurr durr ujawnij się anonimowy trollu"to typowa ucieczka, kiedy nie macie nic mądrego do powiedzenia, bo to co tam sobie radośnie nabazgrałeś to jakiś zupełny niepowiązany z niczym bełkot i slogany. Nie wiem, jaki masz deal z redakcją Portelu, że ci na tyle pozwalają, ale to tylko gorzej świadczy o tej redakcji.
Reklama