UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie to efekt socjalizmu, bo za surowce wtórne powinni płacić pieniądze, tak jak płacą za butelki po piwie czy za puszki i złom, no i ktoś widział jakiś problem z puszkami i butelkami? Większość jest zbierana tak samo powinno być z innymi odpadami. Na Zachodzie tak jest. Wrzucasz do automatu i parę gorszy ci wyskakuje.
  • Na zachodzie tak nie jest , wiem bo mieszkam .Z butelkami , puszkami zgoda, lecz z innymi odpadami jak piszesz -nie . Za takie cos jak na zdjeciu kary od $ 5000 w gore I wywoz smieci na koszt ukaranego. A zlapac delikwenta jest dosc latwo tylko trzeba wiedziec jak.Jest wiele sposobow na to -, jadnym z nich jest rozebranie smieci na czesci pierwsze, jest tam mnostwo informacji o wlascicielu smieci ( adresy , rachonki, placone karta, I wiele innych rzeczy) jest to kosztowne, ale sie oplaca , bo delikwenta pokazuja w telewizji, a po drugie koszty ustalania sprawcy sa w wysokich karach.W Polsce zawsze mowia nie da sie tego czy tamtego zrobic, a ja wiem , ze da sie wszystko I tylko trzeba chciec I wiedziec jak to zrobic
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Emigrant elblaski(2020-04-20)
Reklama