UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czyje to śmieci? Jeżeli nie wiadomo czyje, to z automatu właściciela terenu, nie ma w Polsce ani centymetra ziemi, aby nie była czyjąś własnością, a to wiąże się z odpowiedzialnością. Pouczenia, mandaty, ale musiało by się odpowiednim służbom. .. ruszyć W samym Elblągu też jest syf. Ale jakby to pewnie Prezydent powiedział, tak jak było to w przypadku Centralnego Ogrzewania, są ważniejsze sprawy. Amen.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    pampi-ZAWADA(2020-04-20)
  • A co właściciel terenu ma pilnować bydło?? W takim razie niech właściciele terenów stawiają płoty zasieki, wtedy nigdzie się nie ruszysz, albo będziesz płakał, że lasy pozamykane, poogradzane płotami - a teraz byś chciał by "ktoś" Cię wpuszczał i jeszcze za Ciebie sprzątał i kary płacił?? Reagować na reakcję tych normalnych i karać tych brudasów jak przestępców. Idąc Twoim tokiem rozumowania pozwalasz na ten syf, ponieważ idiota nie poniesie żadnej odpowiedzialności i tylko będzie podrzucał śmieci co chwilę na teren jakiegoś właściciela. A mianowicie "ktoś" podrzucał mi śmieci na mój teren, 1 posprzątałem, 2 też 3 zadzwoniłem na SM zgłoszenia przyjąć nie chcieli telefonicznie - po długiej zwykłej nie aroganckiej rozmowie zgłoszenie przyjęte, przyjechali - pokazałem im śmieci, zrobili zdj. PRZY NICH POSPRZĄTAŁEM - usłyszałem, że zajmą się problem i będą kontaktować się telefonicznie. Po czym tego samego dnia dostaje wiadomość od zarządcy mojego terenu, że mam posprzątać teren pod groźbą kary - gdzie problem nie polegał na sprzątnięciu, a ustalenia syfiarza który mieszka nie daleko w klatce, w sumie. Ale SM EKO PATROL - tak się zwą nie są od ustalania takich rzeczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Tomasz85(2020-04-21)
  • @Tomasz85 - Mi na moją łąkę ktoś podrzucił stare opony i jak kosiłem trawę na siano to uszkodziłem sobie kosiarkę i musiałem na części wydać ze 200 zł i jeszcze miałbym za te śmieci płacić? Łapać to powinni tych co podrzucają te śmieci, a od właścicieli terenu to się odczep, bo nawet jak ktoś by chciał, to wielu działek czy pól i tak nie upilnuje.
  • @Tomasz85 - Post oczywiście do Pampiego. :)
  • @Zen - Ale takie mamy prawo, zawsze odpowiada właściciel działki.
Reklama