UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dar drużyny RR dla Fundacji Elbląg

Elbląg, Dar drużyny RR dla Fundacji Elbląg

Druga edycja telewizyjnego show „Bitwa na głosy” już za nami. Po wielu tygodniach ciężkiej pracy cała grupa reprezentująca Elbląg zakończyła pełną nowych doświadczeń przygodę. Właśnie za ten wysiłek, godną reprezentację naszego miasta i przekazanie 10 tysięcy zł nagrody, Fundacja Elbląg jeszcze raz dziękuje całej grupie.

Niewiele brakowało do pierwszego miejsca. Różnica w głosach była niewielka. Drużynę Ryszarda Rynkowskiego wspierało całe miasto, region, a nawet mieszkańcy z całego kraju. Dla nas, elblążan, to oni są zwycięzcami. Ich losy elblążanie śledzili od samego początku, a emocje wzrastały z odcinka na odcinek. Zaledwie kilka procent zabrakło, by grupa wygrała program. Zwycięzcą został Kamil Bednarek i jego grupa, którzy otrzymali nagrodę 100.000 zł z przeznaczeniem na cel charytatywny.
       Drużyna RR od samego początku deklarowała, że w przypadku wygranej przeznaczy nagrodę na działania Fundacji Elbląg.
       – Za obdarzenie wielkim zaufaniem dziękujemy Panu Ryszardowi Rynkowskiemu, który od zawsze wspierał Fundację, ale także dziękujemy całej grupie. W imieniu naszego zespołu oraz wszystkich podopiecznych wielkie podziękowania kierujemy w stronę Gabriela Bagińskiego, Sandry Elminowskiej, Piotra Jacyno, Łukasza Geska, Filipa Kamieniarza, Marty Gałuszewskiej, Mileny Rachańskiej, Agnieszki Lach, Mai Kadłubowskiej, Tomasza Hoffmana, Małgorzaty Miklaszewskiej, Katarzyny Czoska, Pauliny Hebel, Moniki Kowalczyk, Darii Sankowskiej i Moniki Rygasiewicz. Jest to niezmiernie miłe, że dzięki decyzji grupy o przekazaniu 10 tysięcy  zł będziemy mogli jeszcze bardziej wspierać naszych podopiecznych i realizować działania, które są bliskie naszej misji – mówi Stanisław Puchalski, prezes Fundacji.
      
Zespół Fundacji Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama