UWAGA!

Dla nas liczy się dobro Twojego pupila!

 
Dla nas liczy się dobro Twojego pupila!
fot. Michał Skroboszewski

Nie wiesz, jaką karmę kupić dla swojego pupila? Masz problem z wyborem akwarium? A może szukasz odpowiedniej smyczy albo ubranka dla psa? Tylko w Centrum Zoologicznym Rekin uzyskasz fachową poradę. To miejsce przyjazne zwierzętom i ich właścicielom. Firma obchodzi właśnie dwudziestolecie istnienia. Zobacz zdjęcia.

Centrum Zoologiczne Rekin jest firmą rodzinną z Elbląga, działającą na lokalnym rynku od dwóch dekad. Nie jest to zwyczajny sklep. Firmę wyróżnia indywidualne podejście do klienta, a każdy sprzedawca jest miłośnikiem zwierząt i jednocześnie pasjonatem w danej dziedzinie. Tutaj znajdziesz receptę na każdy problem i rozwiązanie, które pozwoli ci wyjść ze sklepu z poczuciem dobrze wydanych pieniędzy. - Nasz personel nie jest przypadkowy, dbamy bowiem o najwyższą jakość obsługi – mówi Jacek Młotkowski, właściciel Centrum Zoologicznego Rekin. - Nie chodzi nam tylko o podanie klientowi towaru z półki, ale wytłumaczenie mu, jakie jest przeznaczenie i działanie danego produktu.
       W przeciwieństwie do innych sklepów do Centrum Zoologicznego Rekin można przyjść ze swoim pupilem i na miejscu przymierzyć obrożę czy ubranko. W końcu to on jest ostatecznym klientem.
       Znajdziesz tu strefę akwarystyczną, a także tę przeznaczoną dla psa, kota, gryzoni czy gadów i płazów.
       W Centrum Zoologicznym Rekin oraz w sieci sklepów Cztery Łapy przy ulicy 1 Maja 52 (vis a vis sądu) oraz przy al. Grunwaldzkiej 2 kupisz również karmę na wagę, odpowiednio dobraną do wieku, kondycji i preferencji pupila.
       - Staramy się, aby każde zakupy dokonane w naszym sklepie były przemyślane i z korzyścią dla klienta – dodaje Jacek Młotkowski. - Praktycznie każdy nawet najbardziej wymagający klient będzie usatysfakcjonowany. Chcemy podziękować wszystkim naszym klientom, że jesteście razem z nami i dokonujecie u nas zakupów.
       Więcej znajdziesz na stronie internetowej Centrum Zoologicznego Rekin.
      
Centrum Zoologiczne Rekin
       ul. Brzozowa 4
       Tel: 55 642 82 85
      
       Cztery Łapy
       ul. 1 Maja 52
       Tel: 55 642 85 82
      
       ul. Grunwaldzka 2
       Tel: 55 625 01 63
      

       ------ artykuł sponsorowany -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie