UWAGA!

Domowe obiady, wesela, catering...

 Domowe obiady, wesela, catering...

Najpiękniej położona, dwustuletnia, legendarna i jedyna taka restauracja w naszym mieście. Teraz oprócz wesel, imprez firmowych, spotkań rodzinnych i koleżeńskich rozszerzamy naszą ofertę. Dlatego już od jutra (8 stycznia) zapraszamy na pyszne domowe obiady w formie bufetu. Obiady w formie bufetu, czyli jesz, ile chcesz, a płacisz tylko raz. To nasza specjalność, to właśnie my, chociaż pod inną marką, przez ostatnie dwa lata serwowaliśmy je na starówce.

Każdy, kto był u nas po raz pierwszy, zawsze wracał prędzej czy później. Bo tylko my gotujemy tak jak w domu, chociaż niektórzy przyznawali, że nawet lepiej. Zapoznaj się z naszą całą ofertą oraz dowiedz się, jakie inne zmiany zajdą w naszym bufecie.
      
       Oferta weselna i weselne menu degustacyjne:
Organizujemy wesela do 120 osób. Podstawowa cena za osobę to 150 zł. W tej kwocie zapewniamy bogate menu. Zawsze jesteśmy o krok przed innymi, dlatego tylko w Myśliwskiej możesz zaskoczyć swoich gości pysznymi lodami z samoobsługowej maszyny lub fontanną alkoholową. Absolutnym hitem jest również specjalny podgrzewacz do pizzy, w którym przez całą noc dostępna jest pyszna pizza, która jest dodatkiem do podstawowego menu. Grill lub ognisko na poprawinach to już standard, ale w Myśliwskiej grill rozpalany jest praktycznie w środku bez potrzeby opuszczania lokalu. Wiadomo, że lokale weselne prześcigają się, jeżeli chodzi o menu, ale co tam po nowoczesnych daniach i niezrozumiałych nazwach, jeżeli nie wiemy, jak one smakują,  dlatego właśnie w Myśliwskiej możesz umówić się na degustację menu weselnego właśnie po to, żeby móc podjąć najlepszą decyzję. Koszt menu degustacyjnego zostanie odjęty od kosztu wesela, a szczegóły pod nr 784-979-868.

 


      
       Chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, spotkania koleżeńskie i firmowe, konsolacje: w każdym przypadku menu jest ustalane indywidualnie z organizatorami według potrzeb i w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.
      
       Catering:
przyjmujemy zlecenia na usługi cateringowe we wskazanym miejscu - biura, urzędy, plenery itp. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, więc jeżeli chcesz zorganizować bankiet na dachu wieżowca lub w innym niekonwencjonalnym miejscu - to zapraszamy.
      
       Obiady w formie bufetu:
Znane z Vipsa na Starym Mieście teraz w Myśliwskiej jesz, ile chcesz również za 20 zł. Ale w Myśliwskiej każdy otrzymuje jeszcze w tej cenie napój. Obiady w formie bufetu mają przewagę nad standardowymi obiadami dnia z kilku powodów: najważniejszy z nich to fakt, że dania w bufecie są uzupełniane na bieżąco, więc każdego dnia jest wszystko świeże, ale tak naprawdę najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz jeść, co chcesz i ile chcesz. Od nas nikt nie wychodzi nienajedzony i nie jest to żadne hasło reklamowe tylko fakt. Faktem jest również to, że do tej pory jeszcze nikt nie był w stanie spróbować wszystkich potraw z naszego bufetu, ponieważ ilością i różnorodnością zaskakujemy najbardziej wymagających.
      
       Więcej informacji znajdziecie na naszym profilu. Zapraszamy. 
      
                                                                      ------- artykuł sponsorowany -------
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie