UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Złożyłem podanie o mieszkanie komunalne mam trójkę dzieci pracuję żona pracuję wynajmuje mieszkanie płacę za wynajem 1550 zł plus opłaty. Więc było by z czego wyremontować nie potrzebna była by zbiórka w internecie. Odpowiedz miasta nie dostanę mieszkania bo stancja przekracza wielkość o metr kwadratowy jeden metr jest więcej i to przeszkodziło dostać mieszkanie. Pozdrawiam urzędników. Hashtagi: #Monachium
  • Kochane do pracy sie wziąść a juz od malego uczycie swoje dzieci ze ktos da, pomoze i tak samo bedzie z nimi, nie popieram taliej akcji wszystko co mam dorobilam sie zmezem z 1 dzieckiem a nie po 3-4 i licza na Panstwo ja nie miakam rodzinnego 500 plus i zadnej dotscji. Nie mam kredytu. Mam mieszkanie własnościowe 2 auta i oszczędności
  • Zastanawiam się dlaczego tacy ludzie jak Ty po ślubie, kiedy jedno i drugie pracuje nie idą do banku po kredyt z ratą 1550 lub i dużo mniejszą. Kiedy były dopłaty do odsetek i inne funkcjonujące programy. Kiedy nie było jeszcze trójki dzieci. Własny kąt, iść na swoje, ABC życiowe, pracujesz na swoje, spłacasz swoje. Przestańcie żyć wizjami nie pójdę po hipoteczny bo spłacę 2x więcej.
Reklama