UWAGA!

Dziecięce bale w Zakrzewie

2010-01-12
Aktualizowany 2010-01-15 08:29

W najbliższym czasie Spółdzielczy Dom Kultury Zakrzewo organizuje dwie interesujące imprezy dla dzieci – Bal u Królowej Zimy i Bal Gazeciarza.

Królowa Zima zaprasza wszystkie maluchy na swój bal w piątek (15 stycznia) o godz. 17. W trakcie zabawy dzieci będą mogły wyszaleć się przy muzyce mechanicznej. Będą też konkursy i piosenki o tematyce zimowej.
       Z kolei Bal Gazeciarza to propozycja na wtorkowy (19 stycznia ) poranek. Podczas zabawy przedszkolaki i dzieci z młodszych klas podstawówek zaprezentują czapki i stroje wykonane z gazet. Początek imprezy o godz. 9.30.
       Jednocześnie SDK Zakrzewo zaprasza na zajęcia organizowane w czasie ferii zimowych, które potrwają od 25 stycznia do 5 lutego. Odpoczywającym od nauki uczniom Zakrzewo proponuje udział w bezpłatnych zajęciach plastycznych i sportowych (tenis stołowy, unihokej). Będą też zajęcia świetlicowe.
      
      
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Będziemy balować na Zawadzie, jak się patrzy, po rozliczeniach czynszowych już w lutym.
 • O tak, niech się wyszleją, bo krzewy i drzewa chyba nie wytrzymają kolejnych aktaków z latem ze strony tych dzieci. Niech ZAKRZEWO zajmie się w końcu edukacją ekologiczną najmłodszych mieszkańców, a nie przymyka oko na bezprawie. Myślę, że ktoś, kto bierze za to nasze pieniądze powinien zareagować, a nie być biernym, bo to on za to odpowiada z racji pełnionej funkcji. A jeżeli uważa inaczej to powinien zrezygnować z pracy w naszej spółdzielni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ekolog 007(2010-01-15)
 • A może raczej niech rodzice zainteresują się tym co robią ich dzieci i zaczną je wychowywać!!! Latają samopas! Straż miejska też jest do czegoś, za co biorą kasę i dla kogo zostali powołani. Psy srają - właściciele mają w nosie sprzatanie, dzieci same rozrabiają i nidszcza - rodziców nie widać. Kto ma wyciągać konsewencję? Spółdzielnia?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mama ekolog(2010-01-16)
 • Brawo! SDK ZAKRZEWO to jedna z nielicznych spółdzielni, która dba o swoich mieszkańców i dba kulturę. Organizuje bale, zabawy dla dzieci i doroslych koncerty, a Sielanka, która mnie obsługuje ma takie działanie w nosie. Baaardzo mi się to co robicie w Zakrzewiu. Brawo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mama NK(2010-01-16)
Reklama