UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzielnicowi do gminy

Wójt Gminy Elbląg Grzegorz Nowaczyk rozmawiał z szefami Komendy Miejskiej Policji o bezpieczeństwie na terenie gminy. Wkrótce na Wyspie Nowakowskiej i w Gronowie Górnym uruchomione zostaną punkty przyjęć dzielnicowych.

We wtorek (20 lutego) w Urzędzie Gminy Elbląg spotkali się: wójt Grzegorz Nowaczyk, komendant miejski policji Mariusz Darabasz i jego zastępca Krzysztof Konert. Podsumowano stan bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie gminy Elbląg w ubiegłym roku oraz uzgodniono wspólne plany samorządu i policji na 2007 r.
     - W 2006 r. na terenie gminy nie udało się osiągnąć spadku ilości przestępstw najpoważniejszych i najbardziej dokuczliwych dla społeczeństwa - przyznaje Grzegorz Nowaczyk. - Przeważała drobna przestępczość pospolita przeciwko mieniu, głównie kradzieże, kradzieże z włamaniem, uszkodzenia mienia i rozboje. Pogorszyła się wykrywalność sprawców wszystkich przestępstw. Zwróciłem uwagę na zbyt duże obciążenie dzielnicowych „przypisanych” gminie zajęciami i obowiązkami w mieście. Komendanci obiecali przyjrzeć się pracy dzielnicowych, dokonać zmian w strukturze dzielnicowych miejskich w taki sposób, aby mogli oni skoncentrować się na służbie w gminie Elbląg. Postanowiliśmy uruchomić na terenie gminy stałe punkty przyjmowania interesantów, gdzie mieszkańcy w ustalonych dniach tygodnia będą mogli spotkać się i porozmawiać nieskrępowanie ze „swoimi” dzielnicowymi. Jeden punkt będzie zlokalizowany na Wyspie Nowakowskiej, a drugi prawdopodobnie w Gronowie Górnym. Jeśli uznamy to za konieczne - trzeci punkt przygotujemy w Urzędzie Gminy. W ciągu dwóch miesięcy te zmiany mają być wprowadzone w życie.
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama