UWAGA!

Dzień Dziecka na statku Elwinga

 

W słoneczne dni coraz piękniejsze Stare Miasto w Elblągu szczególnie przyciąga swoją atmosferą. Rodziny wybierają się na wspólne spacery wzdłuż rzeki Elbląg, młodzież gromadzi się na bulwarze, seniorzy zasiadają na ławeczkach, zewsząd słychać gwar, rozmowy i śmiechy. Do tego dołóżmy jeszcze biało-granatowy statek cumujący przy nabrzeżu bulwaru Zygmunta Augusta i roześmiane dzieci wsiadające na jego pokład. Czy nie jest to obraz, który chcielibyśmy widzieć na elbląskiej Starówce jak najczęściej?

Mamy nadzieję, że tak właśnie, słonecznie, gwarnie i wesoło będą wyglądały dni między 29 maja a 1 czerwca. W tym terminie z okazji Dnia Dziecka, biuro statku Elwinga organizuje 45–minutowe rejsy po rzece Elbląg.
      
       Statek odbija od nabrzeża portowego, by po chwili przepłynąć pod skrzydłami otwartego Mostu Niskiego. Ten niepowtarzalny moment przykuwa uwagę nie tylko pasażerów, ale również stojących na moście przechodniów. Następnie Elwinga kieruje się w stronę rozwidlenia rzeki Elbląg i Kanału Jagiellońskiego. Podczas rejsu dzieci będą miały okazję zobaczyć nasze miasto z niecodziennej perspektywy, posłuchać niezwykłych historii o Elblągu opowiadanych przez przewodnika, a może nawet zajrzeć na mostek kapitański.

 


       Od środy 29 maja do piątku 31 maja statek Elwinga pływa dla grup zorganizowanych ze szkół i przedszkoli. Rejsy rozpoczynają się o każdej pełnej godzinie między 9:00 a 16:00. Cena biletu wynosi 15 zł od osoby. Opiekunowie grup płyną gratis. Natomiast w sobotę 1 czerwca, od godziny 11:00, statek pływa wyłącznie dla pasażerów indywidualnych.
      
       Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na pokład statku!
      


       Biuro statku Elwinga

       ul. Stary Rynek 54-59, Elbląg
       t: 55 611 66 99
       e: biuro@elwinga.pl
       poniedziałek – piątek | 8:00 – 16:00
      

       ---- artykuł sponsorowany ----
      

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej