UWAGA!

Dzień Dziecka ze strażakami

 

1 czerwca w Gronowie Elbląskim zabawa dla wszystkich dzieci rozpoczęła się występami uczniów ze szkoły podstawowej, którzy zaprezentowali swoje umiejętności gry na gitarze. Później wystąpiły dziewczęta z gimnazjum, które pięknie zaśpiewały przygotowane utwory. Malowanie twarzy dzieciom przez wolontariuszy, układnie puzzli to dodatkowe atrakcje towarzyszące zabawom. Na imprezie nie zabrakło strażaków.

Pod egidą Biblioteki Publicznej w Gronowie Elbląskim odbył się konkurs plastyczny pod nazwą Dziecięce marzenia.
       W czasie trwania imprezy odbyły się także różne konkurencje sportowe zorganizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Gronowie Elbląskim. Rzut kaloszem, sztafeta strażacka, lanie wody do tarczki, bieg w nartach, skoki w workach to konkurencje indywidualne dla dzieci. Na koniec odbył się mecz strażacy kontra dzieci z gimnazjum zakończony rezultatem 3:2.

 


       W ramach pokazu umiejętności strażackich dzieci zobaczyły pokaz ratownictwa medycznego i gaszenie pożaru. Wszyscy mogli wejść do wozu strażackiego, obejrzeć wyposażanie strażaka i wozu. Przy ognisku chętne dzieci i dorośli mogli upiec kiełbaskę. Każdy z uczestników w tym dniu otrzymał nagrodę niespodziankę za udział w zabawach i konkurencjach. Atrakcją były również nagrody zakupione przez organizacje i instytucje organizujące zabawę. Dzieci częstowane były zakupionymi pysznymi słodkościami.
       Wszyscy byli zadowoleni, spełnieni i tryskali radością, a uśmiech na twarzach dzieci był najpiękniejszym podarunkiem i podziękowaniem.
      
      

organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • ale lipa witkoś żenada
  • To jest najgorsze że jak ktoś chce zrobić coś dla innych, poświęca swój wolny to się go osądza. .. i źle komentuje Ale takich. .. .jak mój przedmówca jest w Gronowie Elbl. na wszczęcie mało. Tylko pozostało podziękować i pogratulować imprezy. " Żenada" dla przedmówcy a Brawo dla OSP Gronowo i dla Pana Macieja Witkowskiego. szczery Uśmiech dzieci powinien być największym i najlepszym komentarzem dla tej imprezy. .. ..
  • Ten Komentarz to ŻENADA. .. .. Brzydko, jak się ma coś powiedzieć to trzeba wprost a nie z ukrycia, To nie odwaga. .. .
Reklama