[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUS

Elbląg, Dzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUS

Niepełnosprawność nie jest przeszkodą w osiąganiu celów i realizacji marzeń. W całym kraju dotkniętych niepełnosprawnością jest nawet 7 mln osób. Jedynie co trzecia jest czynna zawodowo. Zaledwie 28 proc. z nich pracuje - przy średniej unijnej, która wynosi ponad 40 proc. Dlatego w tym roku dla Dnia Osób z Niepełnosprawnością organizowanego przez ZUS przyświeca idea „Żyj aktywnie!”.

Oddział ZUS w Elblągu zaprasza na Dzień Osób z Niepełnosprawnością, który odbędzie się 17 maja przy Teatralnej 4. Celem wydarzenia jest zawodowe i społeczne uaktywnienie osób z niepełnosprawnością oraz zachęcenie do znalezienia i rozwijania pasji. Akcja ta stanowi doskonałą okazję do upowszechniania informacji o prawach osób niepełnosprawnych w obszarze zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi, rehabilitacją zawodową i społeczną oraz aktywizacją zawodową.
       Podczas Dnia Osób z Niepełnosprawnością będzie można skorzystać z porad ekspertów min. Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Narodowego Funduszu Zdrowia, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zainteresowane osoby będą mogły uczestniczyć w wykładach i spotkaniach informacyjnych, a także dokonać bezpłatnego badania ciśnienia i poziomu cukru.
       Swoje prace artystyczne zaprezentują uczestnicy Elbląskiego Stowarzyszenia „Lazarus”. Dzień Osób z niepełnosprawnością będzie obchodzony również we wszystkich podległych placówkach terenowych ZUS. Tam również, na naszych klientów czekać będą eksperci oraz wiele niespodzianek i atrakcji. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama