UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • zibi:Nie obraź się, ale masz narrację rodem z tvn, tvp czy wyborczej. .. Nie jestem homofobem, ale jestem przeciwny rozszerzaniu praw dla srodowiska lgbt. Polska i tak jest bardzo tolerancyjna, nikt z widłami nie goni, ale w tym co napisałes sie smutna rzecz o podobnych ludziach do Ciebie, polegajaca na tym, że masz kompleks bydzia Polakiem, wywodzenia sie z naszej kultury i swiatopogladu. To, że mamy konserwatywne podejscie to nie jest nic złego:)) hello??! Ja sie nie wstydze swojej kultury i nie muszę udawadniać nikomu, że nie jestem wielbłądem. Mam propozycję przenieś sie do Wawy albo Wrocka, jestem tam dość często i do zrzygania słucham i widzę jacy to oni są otwarci i pro europejscy, zwłaszcza jak sobie cos wciiiagną albo wypiją. Zydzi:) kolego, Polin juz istnieje tylko zadźumiona tv opinia jeszcze nie wie gdzie żyje. .. Akt 447 podpisany, także niedługo Rotszildów i Blumbergów bedziesz miał za sąsiadów. .. Przykre, ale taka prawda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    euro-kołchoz(2019-01-24)
  • @euro-kołchoz - Nie wiem, jakie leki bierzesz, ale weź pół lub je zmień na mocniejsze. Polska to nie tylko Warszawa lub Wrocław, ale i Elbląg. Naprawdę jestem przerażony tym, ile w Tobie gniewu i niechęci do innych ludzi. Wielokrotnie bylem i w Warszawie, jak i Wrocławiu i nie skupiłem się tylko i wyłącznie na wyszukiwaniu negatywów, ale zobaczyłem ludzi otwartych, wprawdzie zaganianych, ale otwartych. Wszędzie są problemy, ale nie unikniemy ich odcinając się od Europy i świata. Twoja narracja jest płytka, typowo rasistowska, pozbawiona logiki i sensu - zresztą jak wszystkie tego typu narracje i zachowania antyspołeczne. W kwestii eutanazji, o czym wcześniej pisałeś, że to samo zło. Każdy ma prawo do swojego zdania i osądu, ale proponuję, abyś zatrudnił się w Hospicjum jako wolontariusz i poznał, co to ból, niemoc, gniew. Eutanazja jest dla ludzi, którzy nie mając już żadnych perspektyw na wyleczenie i nie chcą już dalej cierpieć - wolą odejść na swoich warunkach, nikt ich do niczego nie zmusza i nie może zmusić, to ich wolna wola. Trzeba być naprawdę twardym i odważnym człowiekiem, aby na nią się zdecydować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zibili(2019-01-24)
Reklama