UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem ateistą, ale moje dzieci były chrzczone, były u komuni i chodziły na religie. Obydwoje brały śluby kościelne i regularnie przyjmuje kolende. Dlaczego?. Doskonale wiem że gdyby nie kościoł to po 123 latach zaborow nie istnielibyśmy jako narod. Tylko wiara mimo ogromnych wysilkow zaborcow trzymala nas w jedności jako narod i podtrzymywała jedność narodową. Popieram kościoł bo doskonale wiem kto i dlaczego teraz chce nas tej jedności i poczucia tożsamości narodowej. pozbawić i w jakim celu. .. Wiem że koscioł jest w kryzysie bo podstepem dostali sie do niego ludzie, ktorzy nigdy nie powinni sie w nim znaleść. , bo regulamin im zabraniał. Coż ale jak to sprawdzić?. Zaglądać w spodnie?. Dlatego takich osobnikow nie traktuje jako ksieży tylko jako uzupartorow.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Krzysztof M(2021-03-28)
  • @Krzysztof M - Koncertowo zryty berecik. Gratulacje dla personeli naziemnych. Jesteś ich wielkim ateistycznym sukcesem. To właśnie TE personele naziemne są solą kościoła katolickiego w wolsce i na świecie, gdyby tak nie było to ta organizacja już dawno by się z nimi rozprawiła. .. Wydaliła ze swoich szeregów, oddała w ręce prokuratur odpowiednich krajów. .. ale dzieje się całkiem coś przeciwnego są chronieni za wszelką cenę i żadna krzywda im się nie dzieje. .. Taka organizacja. Polska, bez personeli naziemnych i ich działań. .. Rozbiory, najprawdopodobniej, nie miałyby miejsca. .. Wszak Kościuszko nie wieszał patriotów walczących o Rzeczpospolitą. .. wieszał biskupów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    GłębokaMyśl(2021-03-29)
Reklama