UWAGA!

Dziś XIII Gala Fundacji Elbląg

 Elbląg, Dziś XIII Gala Fundacji Elbląg

Dziś (10 czerwca) odbędzie się XIII Gala Fundacji Elbląg, podczas której poznamy Filantropa Roku 2012. Uroczystość uświetnią występy elbląskiego chóru Cantata oraz Drużyny Ryszarda Rynkowskiego, która występowała w telewizyjnym programie „Bitwa na głosy”.

Dobiega końca trzynasta edycja konkursu o tytuł Filantropa Roku. Kto otrzyma ten zaszczytny tytuł oraz statuetkę Ferdynanda – tego dowiemy się podczas rozstrzygnięcia konkursu, które nastąpi podczas Gali Fundacji Elbląg 10 czerwca o godzinie 17.00 w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu.
       Coroczna Gala Fundacji Elbląg jest nie tylko okazją do uhonorowania filantropijnej postawy jednego z nominowanych, ale też możliwością, by zobaczyć na scenie pochodzących z Elbląga i okolic artystów. Tegoroczną Galę uświetni chór Cantata oraz Drużyna RR prowadzona przez Ryszarda Rynkowskiego, która zajęła drugie miejsce w telewizyjnym show „Bitwa na głosy”.
       Wejściówkami uprawniającymi do wstępu na Galę są cegiełki, których cena wynosi 20 zł. Dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Elbląg. W celu nabycia cegiełek zapraszamy do biura Fundacji przy ul. Związku Jaszczurczego 17 lub do kasy Teatru im. A. Sewruka w Elblągu. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88.
      
Agnieszka Czubiel, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama