UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak patrzę na tych pseudo obrońców życia to widzę że większy analfabetyzm u nich niż u pozostałych komentujących - patrioci a dobrze się wysłowić nie potrafią - jaki elektorat taka władza. A propos że się zapytam - a gdzie wasz guru elbląski WOLF ( czyt. Wilk ) jakoś go w sejmie mało - a i ani razu w tv nie widziałem. Założę się o grubą kasę że gdyby wam pseudo patrioci kibole onr-owcy patologio społeczna i lenie żyjące z 500 plus oraz innej maści farbowane lisy zdarzyła by się wpadka, ( oczywiście z wyłączeniem patoli i leserów ) która w jakiś sposób przeszkadzała by w robieniu kariery, miała by zdyskredytować społecznie albo nie pasowała by wysoko postawionej rodzince - na bank byście szukali skrobacza - Zalecam większości z Was cofnąć się nieco w swojej edukacji i nauczyć czytania ze zrozumieniem - bo to nie chodzi o swobodę dokonywania aborcji - szkoda że macie tak mocno przyklejone klapy na oczy że nie jesteście w stanie rozglądać się na boki tylko ślepo patrzycie w kierunku który tak naprawdę wytyczył ktoś za was - żal mi was - bo jeśli dale tak będzie to stoczymy się prostą drogą do zbrojnego konfliktu - a ja za kilku oszołomów i niezrównoważonych psychicznie ludzi, którzy prowadzą prowokacyjną politykę ze wschodem - być mięsem armatnim i uganiać się - - Brawo kobiety tak trzymać - przestać wychowywać opierać gotować sprzątać i dawać d. .. .py w każdym momencie kiedy waszemu chłopu się zachce - oj byłby pisk - lepszy jak przy hamowaniu na czerwonym hahahah
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Krzysztof54(2016-10-24)
  • @Krzysztof54 - bredzisz człeku, przeczytaj wypociny w GW niejakiej Natalii Przybysz na temat "dlaczego zrobiłam aborcję" (tam dowiesz się jakie są prawdziwe motywy dokonywania aborcji), nie chodzi o żadne tragedie, a o wygodę, taka jest prawda.
Reklama