UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak już to pretensje można mieć do państwa a nie do nauczycieli, każdy człowiek pracujący zasługuje na godną pensje. Wystarczy popatrzeć ile zarabiają chociażby nauczyciele w Niemczech i jakie też mają prawa. W Polsce nauczyciel jest teraz gnojony i nieszanowany przez państwo i rodziców. Jak chcecie by Wasze dzieci były uczone przez ludzi posiadających wiedzę i umiejętności skoro Państwo po 30 latach pracy w tym zawodzie płaci 2500 na rękę ? Jak młodzi zdolni ludzie po studiach mają iść pracować jako nauczyciel skoro dostają 1200 na rękę ? Sam pracowałem 3 lata jako nauczyciel, po studiach inżynierskich miałem 980 złotych na rękę (bez kursu pedagogicznego), potem wskoczyłem na 1200 :D skończyłem na około 1800 i rzuciłem to zarabiając teraz kilka razy więcej. Wincie Państwo a nie nauczycieli, którzy może mają już dosyć takiej pracy ? Odpowiedzialności za Wasze dzieci za śmieszne pieniądze ? Są jeszcze nauczyciele z powołania, których miałem okazję poznać i wiem, że zasługują na więcej niż mają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    51
    Wiewior(2019-04-10)
  • A widzisz wiewiór w Niemczech jest inna sytuacja - byłem, pracowałem w tamtym systemie. Takie rozszczeniowe....jak ty długo by tam nie pouczyly
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    Antywiewior(2019-04-10)
Reklama