UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak chcecie zobaczyć ile faktycznie zarabiają "biedni nauczyciele" to wystarczy wejść na stronę Urzędu Miejskiego i poczytać oświadczenia majątkowe jakie składają wszyscy dyrektorzy szkół. Można zobaczyć ich "żebracze dochody", które sięgają kwot 80 000 zł rocznie, wypasione fury i domy. Czy to wszystko uzyskali z tych żebraczych dochodów? Piszę o dyrektorach którzy nie mogą pracować dodatkowo przy tablicy. A zwykli nauczyciele niewiele mniej zarabiają. Gdy podejdzie się pod każdą ze szkół elbląskich to na parkingach /które niejednokrotnie przekształcono z boisk przyszkolnych/ stoją wypasione fury po 100 000 zł. Czy to z tych żebraczych wynagrodzeń?
  • Ale trollll. .. Jeśli Pana/ Panią to interesuje nauczyciel z największym stażem pracy w Elblągu zarabia 2800 na rękę. Proszę sprawdzić jeśli Pan/ Pani tak lubi.
  • Pracuję w zawodzie od 6 lat, nie zarabiam nawet 2000 zł, przykro mi, ale rozczaruję. .. do pracy muszę dojeżdżać autobusem. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    MłodyNauczyciel(2019-04-10)
  • @MłodyNauczyciel - no a ile godzin pracujesz młody nauczycielu jeżdżący autobusem? Dwa tysiące na początek jak każdy na budowie dadzą ciut więcej może jak coś potrrfisz. A drugie pewnie nie masz zarobionej rodzinki. i szanuje nauczycieli i jeszcze raz podkreśle należy się wam podwyżka. A sposób w jaki ten cel osiągają to poniżenie innych(uczniów rodziców) i nikt na ty nie zyska. A można było i naczej. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    kriskris(2019-04-10)
  • @MłodyNauczyciel - A ja w swoim zawodzie pracuję ponad 20 lat i zarabiam niewiele ponad 2 tys. I pracuję 40 godzin tygodniowo, nie mam wolnych ferii, wakacji i żadnych ulg. A ty po 6 latach chcesz mieć 2 tysiące? Nie żartuj.
Reklama