UWAGA!

Eksperymentuj!

Elbląg, Źródło:www.kopernik.org.pl.
Źródło:www.kopernik.org.pl.

Interaktywna wystawa „Eksperymentuj” to 25 stanowisk, gdzie zwiedzający samodzielnie przeprowadzają doświadczenia naukowe, by zrozumieć zjawiska przyrodnicze. Wystawę będzie można obejrzeć w dniach od 16 do 18 kwietnia w godzinach 9.30-13.00 oraz 14-16. Wszystko będzie się działo w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Piłsudskiego 4 w Elblągu. Wstęp wolny.

Objazdowa wystawa „Eksperymentuj” z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie od września 2006 roku podróżuje po małych i dużych miejscowościach. Odwiedza szkoły, które zgłosiły chęć przyjęcia wystawy.
     - Tę niezwykłą wystawę zaprosiliśmy do naszej szkoły blisko 2 lata temu. Oczekiwanie na jej przyjazd było długie. Doczekaliśmy się wreszcie i z wielką radością będziemy gościć wystawę – mówią organizatorzy.

 


     Wystawa składa się ze stanowisk z eksponatami, urządzeniami, materiałami służącymi do zabawy i doświadczeń z różnych dziedzin nauki: fizyki, chemii, biologii, czy matematyki. Wystawie towarzyszą pokazy prowadzone przez animatorów z Centrum Nauki Kopernik.
     Wystawa skierowana jest do ludzi w każdym wieku, którzy chcą poszerzyć swoja wiedzę, zrozumieć wiele naukowych praw i w ciekawy sposób spędzić czas.
     Organizatorzy: Elżbieta Domska, Lucyna Rodziewicz – Bednarz, Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu.
     
     Mówi dyrektor SP 6 Iwona Ratajczyk-Zyśk:

Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dziękuję bardzo za wasz (specjalnie z małej litery) profesjonalizm, który uniemożliwił mi obejrzenie z dzieckiem wystawy! W sobotę wystawa była czynna tylko w godzinach 9.30-13,a ja niestety przez was wybrałem się na drugą turę :-((
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    krisss(2009-04-19)
Reklama