UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„EL-WI-RA” 2014

 
Elbląg, Rajd zakończy się w malowniczej wsi Łęcze
Rajd zakończy się w malowniczej wsi Łęcze fot. Maciej Seroka/Elbląska Grupa Paralotniowa
Reklama

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zaprasza do udziału w 39. Ogólnopolskim Rajdzie Wiosennym „EL-WI-RA” 2014. Rajd odbędzie się 24 maja malowniczymi trasami po Wysoczyźnie Elbląskiej. Zakończenie imprezy w Łęczu, gdzie dla uczestników przygotowaliśmy wiele atrakcji. Zgłoszenia do 16 maja.

Rajd „EL-WI-RA” to przedsięwzięcie z prawie 40-letnią historią, przez które zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu na terenie Wysoczyzny Elbląskiej. Dla uczestników przygotowaliśmy pięć zróżnicowanych tras z różnych punktów startowych. W Rajdzie uczestniczyć mogą turyści indywidualni lub drużyny min. 8 osobowe zgłaszane przez wszelkie organizacje, rodziny lub grupy przyjaciół.
       W tym roku zakończenie Rajdu odbędzie się w Łęczu na terenie Szkoły Podstawowej. Wspólnie ze Stowarzyszeniem „Łęcze wieś z perspektywą” i OSP Łęcze przygotowaliśmy wiele atrakcji w szczególności dla najmłodszych. W programie m.in.: konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, warsztaty artystyczne, konkurencje sportowo-rekreacyjne.
       Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy znaczek, potwierdzenie uczestnictwa w rajdzie do książeczki OTP oraz posiłek turystyczny. Na zakończeniu imprezy będzie czynny punkt weryfikacyjny OTP i stoisko z książeczkami turystyki kwalifikowanej. Do nabycia będą także pyszne wyroby regionalne i rękodzieło artystyczne przygotowane przez Stowarzyszenie „Łęcze wieś z perspektywą”. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić zabytkowy kościół w Łęczu, który został wybudowany w 1746 roku.
      
       Regulamin imprezy dostępny jest na naszej stronie internetowej. Informacji udziela także Biuro PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej (ul. Krótka 5 w Elblągu). Tel. (55)  641-12-96 lub e-mail: pttk_elblag@wp.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 maja.
      
       Organizatorzy: PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Urząd Miejski w Elblągu, Stowarzyszenie „Łęcze wieś z perspektywą”, Sołtys wsi Łęcze, Szkoła Podstawowa im Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Łęczu, Parafia Rzymsko-Katolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łęczu, Ochotnicza Straż Pożarna w Łęczu.
      
      
Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama