UWAGA!

„EL-WI-RA” 2014

 Elbląg, Rajd zakończy się w malowniczej wsi Łęcze
Rajd zakończy się w malowniczej wsi Łęcze fot. Maciej Seroka/Elbląska Grupa Paralotniowa

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zaprasza do udziału w 39. Ogólnopolskim Rajdzie Wiosennym „EL-WI-RA” 2014. Rajd odbędzie się 24 maja malowniczymi trasami po Wysoczyźnie Elbląskiej. Zakończenie imprezy w Łęczu, gdzie dla uczestników przygotowaliśmy wiele atrakcji. Zgłoszenia do 16 maja.

Rajd „EL-WI-RA” to przedsięwzięcie z prawie 40-letnią historią, przez które zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu na terenie Wysoczyzny Elbląskiej. Dla uczestników przygotowaliśmy pięć zróżnicowanych tras z różnych punktów startowych. W Rajdzie uczestniczyć mogą turyści indywidualni lub drużyny min. 8 osobowe zgłaszane przez wszelkie organizacje, rodziny lub grupy przyjaciół.
       W tym roku zakończenie Rajdu odbędzie się w Łęczu na terenie Szkoły Podstawowej. Wspólnie ze Stowarzyszeniem „Łęcze wieś z perspektywą” i OSP Łęcze przygotowaliśmy wiele atrakcji w szczególności dla najmłodszych. W programie m.in.: konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, warsztaty artystyczne, konkurencje sportowo-rekreacyjne.
       Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy znaczek, potwierdzenie uczestnictwa w rajdzie do książeczki OTP oraz posiłek turystyczny. Na zakończeniu imprezy będzie czynny punkt weryfikacyjny OTP i stoisko z książeczkami turystyki kwalifikowanej. Do nabycia będą także pyszne wyroby regionalne i rękodzieło artystyczne przygotowane przez Stowarzyszenie „Łęcze wieś z perspektywą”. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić zabytkowy kościół w Łęczu, który został wybudowany w 1746 roku.
      
       Regulamin imprezy dostępny jest na naszej stronie internetowej. Informacji udziela także Biuro PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej (ul. Krótka 5 w Elblągu). Tel. (55)  641-12-96 lub e-mail: pttk_elblag@wp.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 maja.
      
       Organizatorzy: PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Urząd Miejski w Elblągu, Stowarzyszenie „Łęcze wieś z perspektywą”, Sołtys wsi Łęcze, Szkoła Podstawowa im Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Łęczu, Parafia Rzymsko-Katolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łęczu, Ochotnicza Straż Pożarna w Łęczu.
      
      
Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama