UWAGA!

Elbląg Czyta Dzieciom świątecznie

 Elbląg, Elbląg Czyta Dzieciom świątecznie

To już ostatnie w tym roku spotkanie z książką w ramach elbląskich czytanek. Tym razem organizatorzy zapraszają w niedzielę, 16 grudnia, o godz. 12.30 na bajeczne „Święta z Peppą” i jej braciszkiem Georgem.

Będzie świątecznie, nastrojowo i artystycznie, bowiem tuż po bajce na wszystkich uczestników będą czekały specjalne, bombkowe warsztaty.
       Świnka Peppa czeka na Święta
       Peppa i George uwielbiają Święta. Jest to czas wspólnych zabaw na śniegu, niezwykła radość przy ubieraniu choinki oraz wspólne czekanie na Mikołaja. Peppa marzy o jo-jo, a Goerge czak na upragnioną kolejkę. Czy spełnią się ich marzenia? O tym przekonają się wszyscy Ci, którzy dotrą w najbliższą niedzielę do Ratusza Staromiejskiego w Elblągu. Początek jak zawsze o 12.30 w Sali Wystawienniczej. Bajkę przeczytają pracownicy Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu.
       Elbląg Czyta i ubiera choinkę
       Aby tradycji stało się zadość, po wspólnym słuchaniu maluchy i dorośli zabiorą się do działania. Będą bombki papierowe, brokaty, kolorowe papiery, świąteczne dziurkacze i mnóstwo wspaniałości do wykonania niebanalnych ozdób choinkowych. Część z nich ozdobi elbląską czytankową choinkę. Zatem szykujcie kurtki, czapki i szaliki, i do zobaczenia w najbliższą niedzielę o 12.30 w Ratuszu Staromiejskim.
       Organizatorzy czytanki: Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna, Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych oraz Ratusz Staromiejski.

       Akcja objęta jest patronatem Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl.
       Wydarzenie dofinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.

      
Anna Łebek-Obrycka, SIR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama