UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wtedy robotnicy zastrajkowali bo ogłoszono podwyżki cen, dobrze, że teraz nie ma podwyżek cen :) nie dochodzi do takich dramatów.
  • @buc - Podwyżki dotyczyły cen żywności o ok 20-25 procent. .. teraz wiesz ile kosztuje 400 gramowy bochenek chleba? A ile będzie kosztował w 2019 roku. Rozejrzyj się w około ile sklepów będzie zamkniętych koło ciebie i gdzie zrobisz podstawowe zakupy. Ok. 10-20 procent małych sklepów panie do 1 stycznia, następne większe zamykane będą po 30 marca 2019 ( bo obowiązuje 3-miesięczne wypowiedzenie umów pracownikom). Szykuje się udana, ,przegraną, ,PISu poprzez celowe nie uchwalenie budżetu państwa i rozpisanie nowych wyborów. .. .Uchwały przepychali w jedną noc. .. a teraz zwlekają. .. .To dopiero hucpa!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    troll2018(2018-12-19)
  • @troll2018 - yy nie wiem nie znam się czy sklepy się zamkną czy nie ale coś mi mówi że tym wpisem jesteś przeciwko mnie więc Ci odpowiem. .. Ty bolszewiku ubeku i sbeku, pan premier mówił że podwyżek nie będzie, więc nie bedzie
  • @buc - Co Ci człowieku mam napisać? Że jesteś zwykły drań? Czy poza Tobą reszta to trzeci sort? A Premier mówi różne rzeczy. .. .. Moja ocena wynika z analizy rzeczywistości jaką obserwuje. Tragiczne jest to, że są tacy bezkrytyczni co to tylko dać bejsbola i pokazać kobo bić! Jesteś stosunkowo młodym człowiekiem z problemami egzystencjalnymi i z deficytem tolerancji. .. no ten brak krytycyzmu w stosunku do własnej osoby! Napisałem w miarę życzliwie i spokojnie. Czego więc oczekujesz od życia, zastanów się i nie pisz bez zastanowienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    troll2018(2018-12-19)
  • @troll2018 - Trolu nie denerwuj się, czy nie widzisz w moim wpisie sarkazmu? ze z pisowcami i wyznaniowcami ich nie ma argumentów? jeśli się nie znają na czymś a przewaznie tak jest ale maja inne zdanie to jest się po prostu ubekiem bolszewikiem czy sbekiem. Smieszą mnie takie wyzwiska bo znajdź mi tu w Polsce bolszewika, osoby, które używają takich nazw nawet nie wiedzą kto to byli bolszewicy bo w gimnazjum nie uważali albo wagarowali ale dziś są hołubieni występując z racami na uroczystości i często krzyczą coś o faszyźmie hołdując go a obok za chwilę krzyczą nazwę miejscowej drużyny.
Reklama