UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przykro mi i wstyd za te komentarze. Elbląg- miasto smutnych ludzi. Wciąż narzekacie, krytykujecie wszystko i wszystkich. Jak ktoś napisał: jakim trzeba być warzywem. .itd. Takim jak ja np. Byłam tam z synem, nie dlatego, że rozświetlano choinkę, a dlatego, że komuś coś chciało się zrobić dla nas i fajnie to uszanować. Przyznaję, że staram się być optymistką i szukać pozytywów, fajnie spędziliśmy tą chwilę na Starym Mieście, na świeżym powietrzu, nie przy kompie szukając kogoś/czegoś żeby dokopać. Potem kawiarnia i pyszne kakao na rozgrzewkę. Spróbujecie oderwać się od internetu, zobaczycie, że rzeczywistość nie jest taka straszna jak ją malujecie.
  • W E. , a przynajmniej czesc piszacych na forum, to ludzie bardzo nietolerancyjni, czesto nie usilujacy zgłębić tematu czy zadać pytania, a z góry oceniajacy. Jesli ktos chce iść na Stare Miasto, prosze bardzo, jego sprawa. Ja nie idę, bo np. boje się Covid, albo mi się nie chce, ale to nie uprawnia danej osoby, żeby potępiać innych. Pomyślcie ludzie, karmienie się złością tylko pogłębia wasz problem. Hashtagi: #R7
  • Jezeli ktos uwaza odpalenie choinki za szczyt szczytów to po po rostu mało wie i mało widzial, zdarza się i wspolczucia
  • A może dużo widział, i wie, że takie drobne rzeczy są czymś ważnym i tworzą szczęście, i zwyczajne życie, które jest najważniejsze ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Topiszejaaaaa(2021-12-06)
Reklama