UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A jutro przyjdą w markach z błyskawica i zdemolują jemu kościół
  • Nie sądzę. TO jest prawdziwy ksiądz. Chrześcijanin. Ale tego 30% społeczeństwa nie ogarnia. Czyli chcesz, aby Twoja żona, córka, wnuczka musiała 9 miesięcy znosić psychiczne tortury będąc w świadomości, że urodzi praktycznie martwy płód. A ty w tym czasie pewnie uciekniesz lub będziesz dopingować? Kwiaty do szpitala przyniesiesz? Żona też się z tym zgadza? Pytałeś? Żal.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    64
    34
    szacun dla P. Klabana(2021-01-31)
  • obawiałbym się takich jak ty
  • @szacun dla P. Klabana - 30%? pewnie nieco więcej, ale on na pewno tego nie rozumie
  • To prawdziwy ksiądz. !W mojej parafii (rzymsko-katolicka)chciałem ochrzcić syna. Proboszcz zaczął wymyślać różne przeszkody, ale najważniejszą był nasz brak kościelnego ślubu(cywilny mamy). Ostatecznie się zgodził, pod warunkiem zapłaty(znał nasze ciężkie położenie)min 600zł. Opowiedziałem o tym znajomym. Doradzili mi, abym poszedł z tym do księdza Klabana. Poszedłem. .. .. żadnych biurokratcznych wymagań, nie interesowało go czy mamy ślub czy nie. Powiedział:dziecko jest najważniejsze!Udzielił chrztu, i nie wziął nawet złotówki. A spróbujcie ochrzcić wasze dziecko w rzymskokatolickim za darmo. ŻYCZĘ POWODZENIA!!!
  • Ha, i dziecku wiarę zmieniłaś. Oczywiście chrzest jest ważny, ale już inna wiara.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    20
    Eugen(2021-01-31)
  • To nie kościół rzymskokatolicki, bez obaw
  • @Eugen - Wiara jest ta sama, katolicka. To tylko inna instytucja.
  • Ale Ty Głupi. Takich JK KOCHA,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    ATEISTA z Elbląga.(2021-02-01)
  • Cos ci się w tej łepetynie popieprzyło
  • @Eugen - Wiary nie zmieniła bo to ta sama wiara. W j. polskim msze odprawiane były tam już wtedy kiedy w rzymskokatolickim klepano po łacinie. Wiem bo byłem w tamtych czasach ministrantem u Św. Mikołaja. I już wtedy był to kościół solą w oku tzw. prawdziwych katolików. Obecnie niewiele się zmieniło jeżeli nie masz pieniędzy na ochrzczenie dziecka czy pochowanie bliskiej ci osoby w asyście Księdza to księża Kościoła Narodowego Polskiego zrobią to za Bóg Zapłać. Żeby krytykować i wypowiadać się na temat wiary trzeba wiedzieć coś więcej a nie tylko mieć dostęp do kompa. Pozdrawiam wszystkich katolików.
Reklama