UWAGA!

Elbląski policjant najlepszy w kierowaniu ruchem

 Elbląg, st. sierż. Bartłomiej Wróbel Z KMP w Elblągu
st. sierż. Bartłomiej Wróbel Z KMP w Elblągu

Po jednodniowych zmaganiach poznaliśmy najlepszego z najlepszych. Dziewiętnastu policjantów, pięć konkurencji i miano najlepszego policjanta ruchu drogowego A.D. 2018 należy do sierż. sztabowego Cezarego Piotrowskiego z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Trzecie miejsce w zmaganiach zajął natomiast st. sierż. Bartłomiej Wróbel z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Od kilku lat zawody policjanta ruchu drogowego Warmii i Mazur odbywają się na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W czwartek (19.07.2018) dziewiętnastu najlepszych policjantów drogówki reprezentujących wszystkie powiaty naszego regionu zbierało punkty w pięciu zadaniach konkursowych.
       Po uroczystym rozpoczęciu i rozlosowaniu numerów startowych policjanci rozpoczęli pierwszą konkurencję, a zarazem jedyną część teoretyczną.
       Pierwsza konkurencja K – 1. Test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, składający się z 40 pytań, w szczególności ustaw: kodeks ruchu drogowego, o kierujących pojazdami, kodeks karny, kodeks wykroczeń, a także innych przepisów szczegółowych.
       Konkurencja K – 2. Strzelani z broni krótkiej, z dobiegiem, która odbyła się na strzelnicy WSPoL w Szczytnie.
       Konkurencja K – 3. 19 policjantów ruchu drogowego wchodzi po kolei na skrzyżowanie i za pomocą gestów kierują ruchem. Najbardziej widowiskową konkurencją jest właśnie kierowanie ruchem na skrzyżowaniu. Tu najlepszy okazał się elbląski policjant st. sierż Bartłomiej Wróbel.
       Konkurencja K – 4 to jazda sprawnościowa motocyklem po placu, która polega na przejechaniu wyznaczonego toru.
       Konkurencja K – 5 jest to przejazd samochodem osobowym po oznaczonym torze i przebiegnięcie ok. 100 metrów.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Super pies !!! Gratulujemy!!!
 • Na konkursy jest kasa i czas .A samochodów z chodników nikt nie potrafi sprzątać ani psów puszczanych luzem w parku kajki . Mapa zagrożenia czerwona tylko konkursy awanse podwyżki w glowie i bmw zeby tylko sie nie skonczylo jak z renault megane
 • Gratulacje p.Wrobel.
 • Wazelina
 • P.Wrobel wygral konkurencje -kierowanie ruchem czyli najbardziej przyjazna zwyklemu obywatelowi RP. Wielkie BRAWA ! ! !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Misiak(2018-07-21)
 • Do GoscGo - nie wszyscy uzywaja wazeliny jak Ty wiec nie oczerniaj. Jak to lubisz to zachowaj dla siebie. Smaruj i otwieraj! Pozdro.
 • Nie wiem jak to zrozumiałeś ale w tym przypadku chodzi o podlizywamie się
 • "Trzecie miejsce w zmaganiach zajął natomiast st. sierż. Bartłomiej Wróbel z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. " - Jak wam nie wstyd publikować tego policjanta !!! Nie ma macie wstydu !!! Ten policjant powinien już dawno nie pracować w policji !!! Dokładnie jest ta sama sytuacja z sędziami SN. też nie powinni piastować tych funkcji, bo są zwykłymi kłamcami, dokładnie tak samo jak w/w policjant. Nigdy w Polsce nie będzie dobrze jak będą tacy ludzie zatrudniani w tak poważnych instytucjach państwowych. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd !
 • No to rzeczywiście macie się czym pochwalić:))) Dołączam się do poprzednika i powiem, że na pewno ten pan nie przynosi wam chluby. a może inaczej, nie powinien przynosić. .. .!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  drzazga(2018-07-22)
 • Zapamiętajcie twarz drodzy internauci ! Jak będziecie mieli z tym policjantem coś do czynienia to koniecznie nagrywajcie go podczas interwencji, bo składa fałszywe zeznania w sądzie.
 • Zwykły jednostrzalowiec, jak taki osobnik ma być postrachem bandziorów, jak od gimbazy by liscia złapał i zapewne by krzyczał policja,policja...
 • Napiszcie czemu nie przynosi chluby. .. nie róbcie z tego tajemnicy. . Oczerniacie "pokryjomu". Nie znam. .. .jednakże gratuluję
Reklama