UWAGA!

Elblążanka w świecie mody

Elbląg, Kreacje Mai Sucheckiej
Kreacje Mai Sucheckiej

Maja Suchecka to elblążanka, która odważnie wkracza w świat polskich projektantów mody. Absolwentka iberystyki na UJ, ukończyła następnie Wyższą Szkołę Projektowania w Barcelonie (Instituto Superior de Disseny). Swoją karierę zawodową w dziedzinie projektowania postanowiła kontynuować w Polsce.

Efekty pracy Mai można było zobaczyć po raz pierwszy na krajowym wybiegu podczas pokazu biżuterii i mody „AMBERIF 2009” w Gdańsku. Kolejny krok, to zakwalifikowanie się do finału najważniejszego pokazu mody w Polsce - „Złota Nitka”2009 w Łodzi, który odbył się pod hasłem Fashion Week Poland.
       Podczas tego pokazu na wybiegach zaprezentowała swoją dyplomową kolekcję „THE SOUND OF BEETHOVEN” wraz z piękną kolekcją kapeluszy trójmiejskiej projektantki Beaty Miłogrodzkiej i biżuterią Jacka Ostrowskiego. Inspiracją do kolekcji była muzyka jej ukochanego kompozytora Ludwiga van Beethovena. Warto wiedzieć, że Maja to też absolwentka Elbląskiej Szkoły Muzycznej, po której ukończeniu jej kontakt z muzyką nie został nigdy zerwany.

 


       Młoda projektantka doskonale zdaje sobie sprawę jak wielkie i trudne zadanie wytyczyła sobie w życiu zawodowym. Prawdziwą pasją jej życia jest ciągłe dążenie do doskonałości. W swojej pracy skupia się na detalach, przykłada dużą wagę do osiągnięcie spójności stylistycznej swoich kolekcji. Jej ulubionymi materiałami są szlachetne tkaniny – jedwabie i tafty.
       Zaskakuje innych swoją kreatywnością i profesjonalnym podejściem do nowych wyzwań. Doskonale zdaje sobie sprawę , że aby zaistnieć na naszym rynku mody, nie wystarczy łut szczęścia. Do tego potrzebne jest przede wszystkim zaangażowanie i ogromna pracowitość, której dała już wcześniej dowody zdobywając kolejne dyplomy.
       Niektóre egzemplarze z kolekcji pokazowej Mai Sucheckiej będzie można nabyć w jednej z prestiżowych galerii przy ul. Długiej w Gdańsku.
       Młodej elblążance życzymy kolejnych sukcesów w tej jakże trudnej dziedzinie.
      

red
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Brawo!:) wprawdzie nie rozumiem zupełnie tego rodzau sztuki, nie interesuję się modą a te stroje wydają mi się raczej zabawne, to jednak gratuluję elblążance i życzę dalszych sukcesów!:) Na pewno świat mody jest prestiżowy i to dobrze, że elblążanie mają w nim swoje miejsce; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nie-modna(2009-07-13)
 • Moje gratulacje - wszystko co wyrasta ponad prowincjonalność i wschodnolubność Elbląga przybliża go do Europy, tak jednak jeszcze dalekiej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2009-07-14)
 • Widzę w tych projektach wielką wyobrażnię i niesamowity smak artystyczny. Gratuluję.
Reklama