UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ewaluacja z modułem warsztatowym

Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu zaprasza organizacje i grupy nieformalne działające na terenie Elbląga na szkolenie „Ewaluacja wraz z modułem warsztatowym”, które odbędzie się w poniedziałek 21 grudnia w godz. 9-17 w siedzibie COP przy ulicy Stefczyka 7-8.

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu ewaluacji działań i projektów. Narzędzia ewaluacyjne będą zaprezentowane na przykładzie kończącego się cyklu szkoleniowego Akademia NGO, realizowanego w 2009 roku przez Centrum.
       W czasie szkolenia uczestnicy/uczestniczki dowiedzą się: co to jest ewaluacja i na czym polega, jakie są narzędzia oraz metody ewaluacji, jak przygotować konkretne narzędzie ewaluacyjne, jak przeprowadzić ewaluacje, jak przygotować raport ewaluacyjny.
       Zajęcia będą się składać z elementów teoretycznego wprowadzenia do tematów oraz ćwiczeń w podgrupach, mających na celu praktyczne zastosowanie zdobytej przez uczestników wiedzy. Moderatorem tego szkolenia będzie Kamila Kulpa – trenerka organizacji pozarządowych, doświadczony szkoleniowiec w zakresie ewaluacji, animatorka społeczno-kulturalna.
       Uczestnictwo w szkoleniu jest nieodpłatne, zapewniamy: materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, poczęstunek. Po szkoleniu możliwe będą indywidualne konsultacje i poradnictwo.
       Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie zgłoszeń, wysyłając e-mail na adres szkolenia@cop.elblag.pl, bądź telefonicznie: 55 643 43 12. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, nazwę organizacji, numer telefonu oraz adres e-mail. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji nt szkoleń można uzyskać w biurze bądź na stronie Centrum www.cop.elblag.pl w zakładce Aktualności/Szkolenia.
      
       Działanie realizowanie jest przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
      
      
Kamila Wałachowska, COP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama