UWAGA!

Ewaluacja z modułem warsztatowym

Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu zaprasza organizacje i grupy nieformalne działające na terenie Elbląga na szkolenie „Ewaluacja wraz z modułem warsztatowym”, które odbędzie się w poniedziałek 21 grudnia w godz. 9-17 w siedzibie COP przy ulicy Stefczyka 7-8.

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu ewaluacji działań i projektów. Narzędzia ewaluacyjne będą zaprezentowane na przykładzie kończącego się cyklu szkoleniowego Akademia NGO, realizowanego w 2009 roku przez Centrum.
       W czasie szkolenia uczestnicy/uczestniczki dowiedzą się: co to jest ewaluacja i na czym polega, jakie są narzędzia oraz metody ewaluacji, jak przygotować konkretne narzędzie ewaluacyjne, jak przeprowadzić ewaluacje, jak przygotować raport ewaluacyjny.
       Zajęcia będą się składać z elementów teoretycznego wprowadzenia do tematów oraz ćwiczeń w podgrupach, mających na celu praktyczne zastosowanie zdobytej przez uczestników wiedzy. Moderatorem tego szkolenia będzie Kamila Kulpa – trenerka organizacji pozarządowych, doświadczony szkoleniowiec w zakresie ewaluacji, animatorka społeczno-kulturalna.
       Uczestnictwo w szkoleniu jest nieodpłatne, zapewniamy: materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, poczęstunek. Po szkoleniu możliwe będą indywidualne konsultacje i poradnictwo.
       Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie zgłoszeń, wysyłając e-mail na adres szkolenia@cop.elblag.pl, bądź telefonicznie: 55 643 43 12. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, nazwę organizacji, numer telefonu oraz adres e-mail. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji nt szkoleń można uzyskać w biurze bądź na stronie Centrum www.cop.elblag.pl w zakładce Aktualności/Szkolenia.
      
       Działanie realizowanie jest przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
      
      
Kamila Wałachowska, COP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama